body scrubs decoded hero

Viss, kas jums jāzina par sejas skrubjiem

Viegla ādas noberšana ir ātrākais un vienkāršākais veids, kā panākt gludu, mirdzošu ādu – ar nosacījumu, ka veicat to pareizi. Te būs fakti.

IETEIKUMS
1

Kādēļ lietot skrubi?

Regulāra eksfoliācija ir atslēga uz mirdzošāku ādu un tekstūras uzlabošanu, lai gaisma var atstaroties no tās virsmas. Kad uzkrājas atmirušās ādas šūnas, āda kļūst pelēka un blāva. Noņemot šīs atmirušās šūnas, jūs arī atbrīvojaties no ādas nepilnībām un tāda piesārņojuma kā tabaka, sebums un kosmētikas pārpalikumi. Visbeidzot ne mazāk svarīgi – notīrīšana ar skrubi paātrinās ādas cirkulāciju, padarot to mirdzošānu un palīdzot uzsūkties aktīvajām sastāvdaļām no produktiem, kas uzklāti pēc skrubja lietošanas.
IETEIKUMS
2

Kā izvēlēties pareizo

Ja jums ir normāla āda, kas nav ne pārāk taukaina, ne sausa, ņemiet klasisku sejas skrubi, kurā ir dabiski vai sintētiski graudiņi, kas notīrīs ādu. Uzklājiet to ar vieglām, apļveida kustībām, lai neradītu ādas bojājumus, un izvairieties no trauslās ādas ap acīm. Ja jums ir jutīga āda vai ar noslieci uz pārmērīgu taukainību, izvēlieties enzīmu skrubi ar eksfoliējošām vielām, kas pārraus jebkuras saites ar mirušajām ādas šūnām, ļaujot tās noskalot. Dažreiz tie atrodami arī maskās, kas padara dzīvi vienkāršāku; vienkārši uzklājiet, ļaujiet ķīmiskajām eksfoliācijas sastāvdaļām iedarboties un noskalojiet. Ja uztraucaties par grumbiņām vai vēlaties iespējami maigāku eksfoliāciju, pamēģiniet pēc attīrīšanas uz ādas virsmas uzklāt losjonu ar augļskābēm, lai noņemtu atmirušās ādas šūnas, kā arī pastiprinātu kolagēna ražošanu.
IETEIKUMS
3

Kā uzklāt skrubi

Ja uzklājat manuālu skrubi, svarīgākais ir rīkoties saudzīgi. Paņemiet nelielu daudzuma līdzekļa rokā un uzklājiet uz mitras sejas ādas ar nelielām apļveida kustībām tā, lai nesakairinātu ādu. Masējiet no sejas centra uz ārpusi, koncentrējot lielāko līdzekļa daļu T zonā. Uzklājiet skrubi arī uz sava kakla. Noskalojiet ar remdenu ūdeni, un ja nepieciešams papildus ar flaneļa vai kokvilnas vatīti. Pēc tam atcerieties uzklāt mitrinošu līdzekli, lai nostiprinātu aizsargbarjeru un piepildītu ādu. Lietojiet reizi vai divas reizes nedēļā atkarībā no tā, kā uz to reaģē jūsu āda (ja rodas apsārtums un tās stāvoklis pasliktinās, apsveriet tā vietā izmantot ķīmisko pīlingu).