the extraordinary cleansing power of green clay hero

Zaļo mālu neparasti attīrošais spēks

Izmantoti ēzeļiem gadiem ilgi, tagad zaļie māli ir atgriezušies kosmetoloģijas starmešu gaismā. Ne tikai tāpēc, ka tiem piemīt pārsteidzošas detoksificējošas īpašības. Te būs fakti.

IETEIKUMS
1

Kas īsti ir zaļie māli?

Ir zināms, ka augsti novērtētais māls ārstē vairākas kaites. Tas lēnām atgriežas uzmanības centrā. Lūk, kāpēc necilie dubļi, kas tiek izžāvēti, lai iegūtu pulveri, kā vētra ir atkal pārņēmusi skaistuma pasauli. Zaļos mālus var izšķīdināt ūdenī un dzert (jūs tos atradīsiet specializētajos veikalos) vai lietot ārēji kosmetoloģiskajās attīrošajās maskās sejas ādai, kas ir populārākā izvēle.
IETEIKUMS
2

'Turbo ātruma ādai draudzīga detoksifikācija

Zaļie māli tiek izmantoti ādas dziļajai attīrīšanai. Uzklājot kā masku, tie izvelk netīrumus (kā magnēts), nesausinot mūsu ādu. Patiesībā pat gluži pretēji. Kamēr tie izsūc netīrumus, taukus un dekoratīvo kosmētiku, tie piepilda mūsu ādu ar labvēlīgiem minerāļiem. Tajos ir silīcija dioksīds, alumīnijs, kalcijs, dzelzs, magnijs, selēns, cinks un kālijs. Māli padara ādu maigāku, mitrina un atjauno, vienlaikus pilnībā attīrot. Tas cīnās ar novecošanos un apgādā mūsu ādu ar skābekli.
IETEIKUMS
3

Kā zaļie māli palīdz mūsu sejas ādai

Uzlieciet zaļo mālu masku (pievēršot uzmanību T zonai, bet izvairoties no acu zonas), atstājiet to iedarboties uz vairākām minūtēm un tad noskalojiet un nosusiniet seju. Jūsu āda būs brīva no netīrumiem. Jums būs tīra, gluda un starojoša āda. Un kad jūsu sejas āda var elpot, tā tiks atbilstoši apgādāta ar skābekli. Ja ciešat no pūtītēm/melnajām pinnēm vai dzīvojat/strādājat vietā ar augstu piesārņojuma līmeni, uzklājiet zaļo mālu masku sejas ādai vairākas reizes nedēļā un jūsu āda būs attīrīta.