hyaluronic acid a boost of hydratio for all ages hero

Hialuronskābe visā savā krāšņumā

Būdama augstu novērtēta kā brīnumus daroša molekula, hialuronskābe ir kļuvusi par Ipaši svarīgu cīņā ar ādas novecošanos. Tā mitrina sejas ādu, padara to gludāku un tvirtāku. Bet kā jūsu āda var iegūt šos rezultātus?

IETEIKUMS
1

Injekcijas tūlītējam efektam

Jau dažus gadus hialuronskābes injekcijas ir pakāpeniski kļuvušas pieejamākas: mūsdienās tās vairs nav tikai slavenības uz sarkanā paklāja, kas var tām piekļūt, pat vīrieši ir pievērsušies šīs gandrīz pilnīgi nesāpīgās procedūras izmantošanai! Nav nekādu šaubu, ka šīm zemādas injekcijām ir neticama iedarbība uz mīmikas rievām uz jūsu pieres, krunciņām, tā saucamajām, vārnu kājiņām, ap acīm un smaida rievām ap jūsu muti un pie deguna. Un tas viss bez nekādiem skalpeļiem! Pēc 30 īsām minūtēm un dažiem maziem dūrieniem jūsu ādā vien dažu milimetru dziļumā visas rievas uz 6 līdz 9 mēnešiem ir aizpildītas, jūsu āda ir gludāka un sejas kontūras izskatās stingrākas.
 
IETEIKUMS
2

Krēmi mērķtiecīgākai iedarbībai

Ja neesat pārāk iecienījusi adatas, var izvēlēties vieglāku risinājumu: neticami mitrinošo īpašību dēļ jūs varat sastapt hialuronskābi skaistumkopšanas līdzekļos un pretgrumbu krēmos. Ņemot vērā, ka šajos līdzekļos skābe ir atrodama tikai mazā daudzumā, tie ir jālieto ik dienu, no rīta un vakarā, lai āda kļūtu stingrāka un krunciņas samazinātos. Padoms: ja līdzeklis ir raksturots kā mitrinošs, tas attiecas uz virsmas mitrināšanu, un ir labāk piemērots ādai ar mazāku krunciņu daudzumu. Ja tas ir pretgrumbu vai pretnovecošanās, tad ziniet, ka aktīvās sastāvdaļas iedarbosies dziļākā līmenī, padarot to par ideālo izvēli izteiktākām grumbiņām.
 
IETEIKUMS
3

Uztura bagātinātāji pastāvīgai iedarbībai

Pavisam nesen tika izstrādāti jaunās paaudzes līdzekļi uz hialuronskābes bāzes uztura bagātinātāju veidā. Pēc zinātnieku teiktā tie izstrādāti, izmantojot no augiem iegūto hialuronskābi, kas pēc tam ir sajaukta ar dažādām sastāvdaļām, piemēram, liofilizēts augu kolagēns, C vitamīns un taukskābes. Lietojot 2 vai 3 mēnešus, hialuronskābe tiek absorbēta asinsritē tā, lai tā varētu sasniegt ādas dermas kārtu un mitrināt to gludākam un tvirtākam izskatam: lieliska alternatīva visiem krēmiem un injekcijām. Neaizmirstiet, ka, tāpat kā jebkurš uztura bagātinātājs, tie sniegs labumu tikai tad, ja arī mēs paši nedaudz pacentīsimies: lietojiet tos, ievērojot veselīgu dzīvesveidu un sabalansētu uzturu!