True Match True Match pūderis 2R/2C Rose Vanilla

Nevainojami pielāgojas ādas krāsai un tekstūrai.

Produkta apraksts
True Match pūderis nevainojami pielāgojas jūsu ādas krāsai un tekstūrai- ideālam izskatam. Smalkais, maigais un vieglais pūderis nevainojami saplūst: jūs varat nomaskēt spīdumu, izpludināt dabiskam izskatam vai veidot biezāku pārklājumu. Lietojiet True March pūderi pēc šķidrā True Match tonālā krēma vai atsevišķi nevainojamam izskatam.
Sastāvs

Talc, Nylon-12, Dimethicone, Isononyl Isononoate, Magnesium Stearate, Synthetic Fluorphlogopite, Zea Mays Starch / Corn Starch, Vinyl Dimethicone /Methicone Silsesquiox Ane Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Serica Powder / Silk Powder, [+/- Var saturēt: Ci 77891/ Titanium Dioxide, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Oxides, Mica]. (Fil B55269/3)

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu zīmola produktu sastāvdaļu saraksti tiek regulāri atjaunināti. Lūdzu, skatiet savu produktu iepakojuma sastāvdaļu sarakstu, lai iegūtu visjaunāko sastāvdaļu sarakstu, lai pārliecinātos, ka tas ir piemērots jūsu personīgai lietošanai.

Lietošana
True Match pūderis ir kompakts pūderis, kas jums ļauj panākt nevainojama izskata sejas krāsu bez biezas kārtas. Īpaši smalkais sastāvs ļauj , uzklāt vienu caurspīdīgu pūdera kārtu, lai izlīdzinātu sejas krāsu, vai varat veidot biezāku klājumu, lai nomaskētu nepilnības. Padoms: kārbiņas caurspīdīgais vāciņš jums ļauj viegli ieraudzīt toni. Iepakojumā ir iekļauta švammīte uzklāšanai un spogulītis zem vāciņa.
2R/2C Rose Vanilla
True Match
True Match pūderis 2R/2C Rose Vanilla