Super Liner Perfect Slim acu laineris Intense Black

L’Oreal Paris Perfect Slim ir visprecīzākais šķidrais filca kontūrzīmulis ar intensīvu pigmentu. Pateicoties smalkajam 0,4 mm platajam lainera aplikatora galiņam, zīmulis ļauj viegli novilkt precīzu, intensīvi melnu līniju tikai ar vienu rokas kustību, kā arī iezīmēt līnijas starp skropstām.

Produkta apraksts
L’Oreal Paris Perfect Slim ir visprecīzākais šķidrais filca kontūrzīmulis ar intensīvu pigmentu. Pateicoties smalkajam 0,4 mm platajam lainera aplikatora galiņam, zīmulis ļauj viegli novilkt precīzu, intensīvi melnu līniju tikai ar vienu rokas kustību. Kontūrzīmuli var izmantot arī līnijas iezīmēšanai starp skropstām īpaši izteiksmīga izskata iegūšanai.
Sastāvs

Aqua / Water, Butylene Glycol, Ci 77266 [Nano] / Black 2, Peg, 60 Hydrogenated Castor Oil, Styrene/Acrylates/Ammonium Methacrylate Copolymer, Coco, Glucoside, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Citric Acid, Disodium Edta, Sodium Laureth, 12 Sulfate, Methylparaben, Propylparaben, Tetrasodium Edta, Iodopropynyl Butylcarbamate. (F.I.L. B48775/4).

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu zīmola produktu sastāvdaļu saraksti tiek regulāri atjaunināti. Lūdzu, skatiet savu produktu iepakojuma sastāvdaļu sarakstu, lai iegūtu visjaunāko sastāvdaļu sarakstu, lai pārliecinātos, ka tas ir piemērots jūsu personīgai lietošanai.

Lietošana
 Piespiediet aplikatora galiņu blakus acs līnijai. Spēcīgāk uzspiežot, iespējams padarīt līniju platāku. Pārliecinieties, ka pēc lietošanas rūpīgi aizverat uzgali.
Intense Black
Super Liner
Perfect Slim acu laineris Intense Black