Super iedarbīgās sejas kopšanas sastāvdaļas, lai nomierinātu jūsu ādu

Savilkta, niezoša sejas āda? Svilstoša sajūta vaigos? Ieklausieties, jūsu āda sūta SOS signālu. Tā jānomierina un jāmīkstina, tādēļ pamēģiniet šīs slavenākās aktīvās sastāvdaļas.

Alveja bojātai ādai

Želeja no alvejas auga lapām tiek izmantota jau vairāk nekā 3 000 gadus un ir dabiski bagātināta ar vitamīniem, aminoskābēm un minerālvielām. Tā mazina sāpes pēc kodumiem, apdegumiem un grieztiem savainojumiem, kā arī paātrina dzīšanas procesu.

Šī sviests sausai ādai

Šī rieksti rada šī sviestu, kurā ir A, D, E un F vitamīni. Būdams izdaudzināts savu barojošo un mitrinošo īpašību dēļ, tas novērš sausumu, mīkstina ādu un aizsargā no skarbiem vides apstākļiem.

Rudzupuķe kairinājumam

Rudzupuķe nomierina sakairinātu ādu un samazina iekaisumu ap acīm. Turklāt tā lieliski noder aizsprostojuma mazināšanai.

Kliņģerīte jutīgai ādai

Šis mazais ziediņš ir plaši izmantots kosmētikas līdzekļos. Nomierinošs, mīkstinošs, aizsargājošs un atjaunojošs – tas ir ideāli piemērots jutīgai ādai.

Kumelīte pret iekaisumu

Kumelīte nav tikai dabisks līdzeklis gaišākas matu krāsas iegūšanai. Tā nomierinošās, mīkstinošās īpašības palīdz atvieglot saules apdegumus, izsitumus pēc skūšanās un ekzēmas.

Kokvilnas sēklas saudzīgai attīrīšanai

Kokvilnas sēklu eļļai ir saudzīgas aktīvās sastāvdaļas, kas atjauno un mitrina. Lietojot attīrošajos pieniņos, eļļa mīkstina ādu un palīdz samazināt savilktas ādas sajūtu.

Glicerīns dehidratācijai

Glicerīnu izmanto kosmētikā, lai mīkstinātu un pasargātu ādu no dehidratācijas. Tas fantastiski iedarbojas uz nobriedušāku ādu.

Makadāmijas rieksts sausai ādai

Šo riekstu ir iecienījuši tā barojošo, mīkstinošo un aizsargājošo īpašību dēļ. Tas arī aizsargā hidrolipīdu barjeru, novēršot sausumu.

Lavandas medus elastībai

Lavandas medus, kas pazīstams ar savām antiseptiskajām īpašībām, tiek augstu vērtēts tā cukura satura dēļ, kas mitrina un uzlabo elastību.

Liepa nomierināšanai

Liepziedi jau ilgi tiek lietoti tējās, kas nomierina un remdē prātu. Tie lieliski der arī ādas nomierināšanai un elastības palielināšanai.