tips  how do I protect my skin sos antipollution article

SOS pretpiesārņojuma padomi: kā aizsargāt savu ādu?

Piesārņojuma līmenis ir lielāks nekā jebkad agrāk, un mūsu āda ir pakļauta īstam pārbaudījumam. Smalkās daļiņas, putekļi un UV starojums: visi šie kaitīgie ārējie faktori pievienojas mūsu organisma radītajiem brīvajiem radikāļiem, kuri veicina ādas novecošanu. Vai ir kaut kādi ādas kopšanas līdzekļi, kas palīdz izvairīties no piesārņojuma? Mēs esam nolēmuši to noskaidrot.

IETEIKUMS
1

Notīriet savu dekoratīvo kosmētiku divreiz

Dienās, kad ir augsts piesārņojuma līmenis, ar vienu pašu dekoratīvās kosmētikas noņemšanas līdzekli vai salveti nepietiek. Tas ir tādēļ, ka staigājot pa pilsētu vai braucot sabiedriskajā transportā pie mūsu ādas pieķeras gaisā esošās kaitīgās sīkās daļiņas. Tam papildus mūsu ādai ir jātiek galā ar dekoratīvo kosmētiku, baktērijām un sebumu. Tas viss kopā ir ādu smacējošs apvienojums, kas ilgtermiņā var kļūt par iemeslu ādas defektiem, apsārtumam un saviltas ādas sajūtai. Ko mēs varam darīt, lai pasargātu savu ādu no piesārņojuma? Ārkārtīgi svarīga ir šo sīko daļiņu notīrīšana no ādas, notīrot dekoratīvo kosmētiku divreiz. Vajadzētu izmantot kādu uzlabotu dekoratīvās kosmētikas noņemšanas metodi ar diviem ādas attīrīšanas un notīrīšanas posmiem. Vispirms atbrīvojiet ādas virskārtu no visām šīm kaitīgajām daļiņām, izmantojot pieniņu vai eļļu dekoratīvās kosmētikas noņemšanai un liekot visiem netīrumiem noslīdēt no šī līdzekļa eļļainās tekstūras. Otrais posms ir ādas dziļa attīrīšana, izmantojot attīrošu gelu vai putas un likvidējot visas atlikušās baktērijas vai netīrumus.
IETEIKUMS
2

Izmantojiet pretpiesārņojuma aizsargājošus ādas kopšanas līdzekļus

Kad āda ir notīrīta, noteikti izvēlieties kādu ar antioksidantiem bagātu mitrinošu līdzekli, aizsargājot ādas aizsargslāni gan vakaros pirms gulētiešanas, gan no rītiem pēc sejas ādas stimulējošas atsvaidzināšanas ar toneri. Šajos ekstrēmajos apstākļos neaizmirstiet izmantot ādas aizsarglīdzekli ar SPF, tā darot visu iespējamo, lai aizsargātu savu ādu!