5 iemesli sejas ādas vai ķermeņa skrubja lietošanai

Attīrīšana ar skrubi ir skaistumkopšanas režīma pats pamats ādas izlīdzināšanai, cirkulācijas veicināšanai un nosprostoto poru attīrīšanai. Izlasiet mūsu 5 iemeslus sejas ādas vai ķermeņa skrubja izmēģināšanai.

Iemesls
1

Skrubji padara jūsu ādu patiesi maigu

Ja regulāri veicat ādas mitrināšanu, bet attīrīšana ar skrubi nav iekļauta jūsu skaistumkopšanas rutīnā, jūs daudz ko zaudējat. Veicot ādas attīrīšanu ar skrubi, maksimāls rezultāts tiek panākts ar minimālu piepūli, acumirklī iegūstot zīdaini maigu ādu. Pateicoties eksfoliējošām daļiņām, kas ir smalkākas sejas ādai, bet raupjākas ķermenim, skrubji noņem atmirušās ādas šūnas, kā arī tādus dienas laikā uzkrājušos netīrumus kā piesārņojums, tabaka un pārmērīgs tauku sekrēts. Kāds ir rezultāts? Āda, kas ir līdzena, maiga un ar vienmērīgu toni.
Iemesls
2

Skrubji padara jūsu ādu mirdzošāku

Attīrīšana ar skrubi var stimulēt asinsriti, palīdzēt skābekļa apgādē un attīrīt ādu no atmirušajām ādas šūnām: uzlieciet savu iecienītāko skrubi, izmantojot nelielas apļveida kustības, lai sajustu pilnīgu iedarbību. Attīrīšana ar skrubi noņem netīrumus, kas nobloķē poras, ļaujot ādai elpot. Tādējādi jūs varat atvadīties no blāvas, dzeltenbālas sejas krāsai: jums paliks tikai samatains mirdzums.
Iemesls
3

Attīrīšana ar skrubi papildina citas ādas kopšanas procedūras

Atbrīvojoties no netīrumiem, kas uzkrājušies uz jūsu sejas ādas un ķermeņa, jūsu āda būs tīra, atbrīvota un labāk sagatavota citiem skaistumkopšanas līdzekļiem. Kad poras ir atvērtas un jūsu cirkulācija pastiprināta, mitrinātāji un pretgrumbu vai pretcelulīta apstrādes līdzekļi daudz vieglāk iekļūs epidermā.
Iemesls
4

Sejas un ķermeņa skrubji paildzina jūsu iedegumu

Bija laiks, kad cilvēki uzskatīja, ka attīrīšana ar skrubi un sauļošanās ir slikta kombinācija. Tā vairs nav. Attīrīšana ar skrubi ir būtiska, lai paildzinātu jūsu iedeguma noturību: noņemot atmirušās šūnas, jūsu iedegums ne tikai izskatīsies viendabīgs, bet arī starojošāks. Lietojiet skrubi reizi nedēļā, lai saglabātu mirdzošu, noturīgu iedegumu.
Iemesls
5

Attīrīšana ar skrubi ir ātra un vienkārša