banish your barcode and perfect your pout article

Padariet savas lūpas pievilcīgākas, izmantojot masku lūpām

Par lūpām bieži vien tiek aizmirsts... Taču to āda ir ļoti plāna, un tās patiesi ir pelnījušas mazliet mīlestības. Mēs jau esam ieguldījuši līdzekļus sejas, roku un kāju pēdu maskās, un tagad pienācis laiks palutināt mūsu lūpas!

IETEIKUMS
1

Kāpēc niekoties ar masku lūpām?

No Āzijas skaistumkopšanas prakses aizgūtās maskas lūpām ir izgatavotas no nedaudz stīvām loksnēm, kas piesūcinātas hidrogēlu. Šīs mutes formai atbilstošās maskas ir piesūcinātas ar aktīvajām sastāvdaļām, un jums ir tikai jāuzliek maska uz lūpām uz aptuveni 15 minūtēm.


Lietojiet tās 1-3 reizes nedēļā atkarībā no lūpu stāvokļa. Turklāt ir pieejamas vairāku tipu maskas: - ar kolagēnu bagātinātas, kas padara lūpas pilnīgākas; - uz šī sviesta bāzes dziļi barojošai iedarbībai; - ar rozēm sāpīgu vai sasprēgājušu lūpu ādas nomierināšanai.
IETEIKUMS
2

Kādas ir priekšrocības?

Lai pēc iespējas pilnīgāk izmantotu masku lūpām, parūpējieties, lai lūpas ir tīras un bez ādas plēksnītēm. Tas lūpām ļaus vieglāk absorbēt aktīvās sastāvdaļas un kļūt pēc iespējas iespaidīgākām. Sāciet ar saudzīgu skrubi. Samaisiet vienādu daudzumu medus un granulētā cukura un uzklājiet ar mazām apļveida kustībām. Pēc tam uzlieciet masku. Atstājiet to uz vairākām minūtēm, lai panāktu maigas un labi barotas un mitrinātas lūpas. Tas palīdzēs arī nomierināt lūpu ādu, kas ir sasprēgājusi vai kļuvusi vietām sāpīga laika apstākļu vai skarbas vides iedarbības rezultātā.
IETEIKUMS
3

Kuram vajadzētu lietot masku lūpām?

Visiem, kam ir laika apstākļu dēļ sausas, jūtīgas vai sasprēgājušas lūpas, kā arī visām tām, kas vēlas nesāpīgu kolagēna procedūru kā botoksa alternatīvu lūpu pilnīguma palielināšanai. Šīs maskas var izmantot arī kā lielisku praimeri zem lūpu krāsas.
IETEIKUMS
4

Vai tās ir labākas par lūpu balzamu?

Lūpu balzami un maskas ir pilnīgi atšķirīgas lietas! Balzami ir labi piemēroti ātrai, nomierinošai un topikālai iedarbībai, bet reizi nedēļā (vai biežāk) izmantotās maskas iedarbojas dziļākā līmenī. Rezultāti ir tūlītēji un ilgst vairākas dienas, bet balzami ir bieži vien atkārtoti jāizmanto at vienas dienas laikā. Tomēr negaidiet brīnumus, kas notiek vienā naktī. Tāpat kā rūpējoties par sejas vai ķermeņa ādu, arī visskaistāko skūpstāmo lūpu panākšanai ir nepieciešams laiks. Kaut arī lūpu maskas ir pūļu vērtas, tās neizskatās daiļi un vairākas minūtes ir jāpietur, ja nevēlaties, lai tās nokrīt. Gribu ēst, dzert, aiziet uz tualeti... Pirms maskas uzlikšanas izdariet visu, kas jums jāizdara!