Kokogles apbrīnojamās detoksifikācijas spējas

Kad izdzirdam vārdu 'kokogle', pirmā lieta, kas mums nāk prātā, ir ogļraču tēls ar nomelnējušām sejām, garas darba dienas pavadot tumšos pazemes tuneļos. Tādēļ ir nedaudz grūti iedomāties, kā kokogles varētu vispār iekļūt mūsu vannasistabās, un tomēr var

IETEIKUMS
1

Augu izcelsmes kokogles superspējas

Kokogle, ko sauc arī par aktivēto ogli, ir veidojusies dažādu dabisku organisko elementu sadegšanas rezultātā, kā: koks, saknes, kokosrieksti, olīvu kauliņi; Kad šie elementi ir sadedzināti un saspiesti, jaunizveidotajā minerālī parādās tūkstošiem sīku poru, liekot tam izskatīties nedaudz pēc švammes. Tādējādi kokogles galvenais spēks nāk no tās spējas absorbēt toksīnus, gāzes un skābes. Piemēram, tā spēj absorbēt 100 reizes vairāk gāzes nekā pašas lielums, kas to padara par īstenu sabiedroto detoksifikācijai. Gadiem ilgi augu izcelsmes kokogle ir bijusi slavena kā ārkārtīgi efektīvs dabisks līdzeklis pret zarnu problēmām (pūšanās, grēmas un gremošanas traucējumi), bet arī cīņā ar nieru mazspēju un holesterīnu, kas, iespējams, ir mazāk zināms fakts. Mūsdienās tā ienāk atpakaļ mūsu vannasistabā un ir uz palikšanu.
IETEIKUMS
2

Kokogles izmantošana uz jūsu ādas?

Piesārņojums, tabaka, pārāk daudz tauku sekrēta…tie ir tikai daži veidi, kā mūsu sejas āda var tikt smacēta. Tā kļūst dehidrēta, sāk izskatīties blāva, un poras aizsērē, veidojot nelīdzenumus. Ar savām absorbenta spējām augu izcelsmes kokogle ir sevi pierādījusi kā patiesi svarīgu spēlētāju efektīvā cīņā ar visām šīm problēmām. Bet kā jūs to varat iekļaut savā skaistumkopšanas rutīnā? Skaistumkopšanas līdzekļu pasaulē jūs atradīsiet augu izcelsmes kokogli galvenokārt maskās. Piemēram, kombinējot ar māliem, tā palīdz absorbēt netīrumus, likvidēt toksīnus, atbrīvoties no melnajām pinnēm un izgaismot jūsu sejas krāsu. Un tās efektivitātes, augu izcelsmes kokogle var darboties arī kā viegls eksfoliators, kas ir ideāli noņems atmirušās ādas uz epidermas virsmas. Jūsu āda ir maiga, attīrīta, svaiga un starojoša. Bet ar to augu izcelsmes kokogles superspējas nebeidzas. Vienlaikus attīrot sejas ādu, tā palīdz pasargāt arī tās hidrolipīdu plēvi, tai pat laikā novēršot nepatīkamo, velkošo sajūtu, kuru jūs dažreiz varat sajust pēc mālu maskas uzlikšanas. Visbeidzot kokoglei ir antioksidanta iedarbība, kas palīdz cīnīties pret ikdienas noguruma pazīmēm, ar kādām aktīva sieviete mēdz sastapties, un laika gaitā arī pret ādas novecošanos.