Jūras zāles ir jūsu ceļš uz lielisku ādu

Aļģe: mums var nepatikt peldēt jūras zālēs, bet, ak, vai, kādus brīnumus tās dara ar mūsu ādu! Esat ieintriģēti? Iecienītākā ādas kopšanas sastāvdaļa, aļģe, kā vētra pārņem Lielbritānijas vannasistabas!

IETEIKUMS
1

Aļģe, ādas labākais draugs

Ieguvumi no aļģēm ir zināmi jau veselu mūžību, sākot jau ar ķīniešu medicīnu. Aminoskābes, minerālsāļi, mikroelementi, vitamīni utt. Aļģes atjauno un tonizē mūsu ķermeni un pasargā mūsu ādu no nolietošanās. Ādas kopšanas līdzekļos (maskās, skrubjos, ziepēs) iekļauta sarkanā aļģe, lai mitrinātu un remineralizētu, brūnā aļģe, lai nomierinātu un mīkstinātu, un zaļā aļģe, lai pabarotu un piepildītu mūsu ādu ar magniju. Aļģes aktīvās sastāvdaļas saudzīgi stimulē ādas šūnas un pastiprina šūnu atjaunošanos svaigas sejas ādas izskatam.
IETEIKUMS
2

Aļģes sniegtie ieguvumi

Katrai aļģei ir savas īpašības, tās var iedarboties uz konkrētām zonām, palīdzēt visiem ādas tipiem un atbilst visām vajadzībām: pabaro mūsu epidermu, aizsargā un nomierina mūsu ādu un palēnina novecošanās pazīmes. Tās spēj pārnest ūdeni, padarot tās ideāli piemērotas ķermeņa un sejas krēmiem. Būdami bagātināti ar antioksidantiem, šie vecumu izaicinošie ūdens augi saglabā mūsu ādu elastīgu un novērš rievas un grumbiņas. To enzīmi, taukskābes, aminoskābes un vitamīni ir ādai draudzīgs ieguvumu kokteilis.
IETEIKUMS
3

Tuvāka iepazīšanās ar sarkano aļģi

Aļģe lepojas ar daudzām īpašībām. Īru sūnas ir slavenas ar savām mīkstinošajām, antioksidanta īpašībām augstās proteīnu, A un B1 vitamīnu, dzelzs, nātrija, magnija un kalcija koncentrācijas dēļ. Tās sauc arī par 'Chondrus Crispus', tās rindojas gar Atlantijas okeāna piekrasti un ir vienlaikus gan remineralizējošas, gan tonizējošas: tās mitrina šūnas un piepilda mūsu ādu. Visvairāk iecienītas sejas ādai paredzētajās maskās, jo tām piemīt spēja dziļi attīrīt mūsu ādu.