vitamin e the skin protection vitamin hero

E vitamīns: vitamīns ādas aizsardzībai

E vitamīns ir spēcīgs antioksidants un ideāls ierocis šūnu aizsardzībai un cīņai ar ādas pāragru novecošanu. Aplūkosim E vitamīna nodrošinātās priekšrocības ādai.

IETEIKUMS
1

E vitamīns: antioksidanta priekšrocības

Kā var cīnīties ar brīvajiem radikāļiem, kuri pēc pārliekas savairošanās uzbrūk vērtīgajām epidermas šūnām? Izmantojiet antioksidantus, noderīgas molekulas, kas aptur oksidāciju un līdz ar to arī aizkavē pāragru ādas novecošanu. Galvenajā uzmanības centrā ir E vitamīns, — antioksidants ar novecošanu aizkavējošu iedarbību, kas bloķē brīvo radikāļu iedarbību uz ādu un nodrošina ādas aizsardzību, samazinot šūnu bojājumu pārāk lielas UV starojuma iedarbības dēļ. Vai tam ir arī citi ar ādas aizsardzību saistīti raksturlielumi? Šis vitamīns veicina arī ādas elastīguma saglabāšanu un mitrināšanu. Un tam ir pat iekaisumus mazinoša iedarbība (kas ir īpaši noderīga pēc pārsauļošanās!).
IETEIKUMS
2

Pietiekams E vitamīna daudzums mirdzošai ādai

Skaista āda sākas ar ēdienreizēm, kas bagātas ar uzturvielām un minerāliem. Tātad — pievienojiet saviem ēdieniem un salātiem nedaudz ar E vitamīnu bagātu augu eļļu. Pēc gardēžu un skaistumkopšanas entuziastu vārdiem, obligāti jālieto kviešu dīgļu eļļa, argana eļļa, saulespuķu sēklu eļļa un vīnogu sēklu eļļa. Jūs varat piepildīt savu iepirkumu grozu arī ar dažādiem augļiem un dārzeņiem, piemēram, avokado, sparģeļiem, spinātiem, ogām un pat kaltētiem augļiem. Kamēr tas vēl nav izdarīts, izmantojiet sejas kopšanas līdzekļus, kuru sastāvā ir E vitamīns. Gan serums, gan krēms nodrošinās ādas aizsardzību un visu dienu cīnīsies ar tādiem kaitīgiem vides faktoriem kā piesārņojums, tabakas dūmi un UV starojums. Tā rezultāta jūsu sejas āda sāks izskatīties jaunāka.