Brow Artist Xpert uzacu zīmulis 102 Cool Blonde

Brow Artist Xpert - precīzs automātiskais uzacu zīmulis ar trīsstūrveida galiņu un smalku birstīti nevainojami iezīmētām, dabiska izskata uzacīm.

Produkta apraksts
Brow Artist Xpert - precīzs automātiskais uzacu zīmulis ar trīsstūrveida galiņu un smalku birstīti nevainojami iezīmētām uzacīm. Tas ir viegli uzklājamais produkts iekrāsošanai dabiskā tonī. Ar spico trīsstūrveida galiņu iespējams precīzi iezīmēt uzacu kontūru, savukārt ar noapaļoto vidu - to aizpildīt. Mīkstā veidojošā birstīte savalda matiņus un ar mīkstajiem sariņiem izpludina līnijas, veidojot dabiska izskata uzacis.
Sastāvs

Polyethylene, Cetearyl Ethylhexanoate, Octyldodecanol, Dicalcium Phosphate, Nylon, 12, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Silica, Aqua / Water, Polyhydroxystearic Acid, Disteardimonium Hectorite, Talc, Propylene Carbonate, Lecithin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, [+/, Var saturēt Ci 77491, Ci 77492 / Iron Oxides, Ci 77891 / Titanium Dioxide, Ci 77510 / Ferric Ammonium Ferrocyanide, Ci 75470 / Carmine, Mica, Ci 77266 [Nano] / Black 2, ] (F.I.L. C194669/1).

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu zīmola produktu sastāvdaļu saraksti tiek regulāri atjaunināti. Lūdzu, skatiet savu produktu iepakojuma sastāvdaļu sarakstu, lai iegūtu visjaunāko sastāvdaļu sarakstu, lai pārliecinātos, ka tas ir piemērots jūsu personīgai lietošanai.

Lietošana
1. solis. Sākot no uzacu iekšējā gala, viegli aizpildiet kontūru un ar birstītes palīdzību izpludiniet. 2. solis. Velkot īsas, dabīgiem matiņiem līdzīgas līnijas, aizpildiet uzacs vidusdaļu. 3. solis. Iezīmējiet atlikušo uzacs daļu līdz pat tās galiņam un izpludiniet. 4. solis. Noslēgumā precīzi iezīmējiet uzacs apakšējo līniju.
102 Cool Blonde
Brow Artist
Xpert uzacu zīmulis 102 Cool Blonde