three skin pampering argan oil recipes hero

Argana eļļa ir supereļļa, kas var izglābt no sausas ādas

Ja ir kāds brīnumlīdzeklis sejas ādai un ķermenim, tad tā ir argana eļļa. Tā mitrina sausu ādu un rada veselīgu mirdzumu jebkurai sejas krāsai; tas patiesi ir "šķidrais zelts".

IETEIKUMS
1

Lietojiet kā ķermeņa krēmu

Argana eļļa ir bagātināta ar omega 6, E vitamīnu un antioksidantiem, un tā mitrina un mīkstina ādu. Šī eļļa ir iegūta no Marokas argana koka eļļas, un tā ir 100 % dabiska: tajā nav lipīdu, tādēļ ir piemērota visiem ādas tipiem un tiek ātri absorbēta. Katru dienu iesmērējiet ar pāris pilieniem argana eļļas savu ķermeni pēc nomazgāšanās, pievēršot īpašu uzmanību elkoņiem un ceļiem. Āda jau uzreiz pēc tam šķitīs tvirtāka un maigāka. Lielisks ieteikums grūtniecēm: argana eļļa palīdzēt novērst strijas, kas var rasties krūšu bedrītes zonā, uz ciskām, vēdera un gurniem.
IETEIKUMS
2

Lietojiet kā atjaunojošu balzamu dehidrētas ādas barošanai

Argana eļļa ir supereļļa, ja jātiek galā ar ādu, kas ir dehidrēta, sausa un ar noslieci uz dermatītu vai ekzēmu. Šī eļļa samazina kairinājumu, ādas dedzināšanas sajūtu un niezi, kā arī atjauno bojātu ādu. Kaut arī argana eļļa ir viens no iecienītākajiem vasaras produktiem, tā ir lieliski lietojama arī ziemā, jo palīdz sausajai roku ādai, sasprēgājušajām lūpām un deguna jēlumiem, ko radījis aukstums un nepārtrauktais vējš. Ja āda ir ļoti sausa, izmantojiet argana eļļu 30 minūtes pirms mazgāšanās vannā vai dušā, un jūsu āda būs ārkārtīgi pateicīga! Šī eļļa nav taukaina un nekairina ādu, tādēļ neizsprostos poras, un tā pat var padarīt nemanāmākas ādas nepilnības.
IETEIKUMS
3

Lietojiet kā dabisku novecošanu aizkavējošu produktu

Argana eļļa ir bagāta ar antioksidantiem un ārkārtīgi labi mitrina, un tā ir lielisks E vitamīna avots un dabiski spēcīgs līdzeklis, kas aizkavē novecošanu. Šī eļļa atveseļo ādu un palīdz aizkavēt novecošanu. Ja katru dienu iemasēsiet šo eļļu sejas un kakla ādā, tas var palīdzēt samazināt rieviņas un krunciņas, atjaunot ādas tvirtumu un elastīgumu un veicināt šūnu atjaunošanos.