Super Liner Ultra Precision acu laineris 01 Black

L'Oreal Paris Super Liner ir izcilais ilgstošais šķidro acu zīmuļu klāsts, kas tiek pielietots precīzi un izžūst bez izsmērēšanās.

Produkta apraksts
Īpaši šķidrā acu zīmuļa formula ļauj viegli uzklāt kosmētiku. Aplikators nodrošina precīzu līnijas vadību un perfektu acu definīciju. Pateicoties mīkstam un elastīgam sūklim, pildspalva ļauj ātri, viegli un atkārtoti izgatavot biezas vai plānas līnijas. Acu zīmulis ļoti ātri izžūst uz plakstiņiem. Loreal Super Liner Ultra Precision konsistence lietošanas laikā nenonāk aplikatorā un nesmērējas. Pirms katras lietošanas kārtīgi sakratiet.
sastāvs

Aqua/Water, Propylene Glycol, Acrylates Copolymer, Polyester-5, Alcohol Denat., Trilaureth-4 Phosphate, Imidazolidinyl Urea, Xanthan Gum, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Dehydroacetate, [+/- May Contain: CI 77491, CI 77499/Iron Oxides, Mica, CI 77891/Titanium Dioxide].

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu zīmola produktu sastāvdaļu saraksti tiek regulāri atjaunināti. Lūdzu, skatiet savu produktu iepakojuma sastāvdaļu sarakstu, lai iegūtu visjaunāko sastāvdaļu sarakstu, lai pārliecinātos, ka tas ir piemērots jūsu personīgai lietošanai.

Lietošana
Novietojiet marķiera galu uz plakstiņa un ar vienu sitienu uzzīmējiet līniju tieši blakus skropstu līnijai, sākot no acs iekšējā stūra un virzoties uz āru.
Izlaist slīdnis: Full Range

Pilnveidojiet savu pieredzi

Parūpējieties par savu jauno izskatu vēl vairāk:

01 Black
Super Liner
Ultra Precision acu laineris 01 Black