Micellar Water Micelārais ūdens sausai un jutīgai ādai, 400ml

Micelārais ūdens, izgatavots ar 95% attīrīta ūdens, noņem dekoratīvo kosmētiku un attīra sejas ādu.

Produkta apraksts
L'Oreal Paris micelārais ūdens efektīvi noņem dekoratīvo kosmētiku, attīra un nomierina ādu bez berzēšanas. Piemērots normālai, sausai un jutīgai ādai - maigi noņem dekoratīvo kosmētiku, attīra un nomierina - normālai, sausai un jutīgai ādai - izgatavots ar attīrītu ūdeni L'Oreal Paris micelārais ūdens efektīvi noņem dekoratīvo kosmētiku, attīra un nomierina ādu bez berzēšanas. Piemērots normālai, sausai un jutīgai ādai Šī micelārā ūdens formula satur attīrītu ūdeni, kas iegūts uzlabotā attīrīšanas procesā, un micellām, kas pievelk netīrumus, nodrošinot efektīvu, bet maigu ādas attīrīšanu pat jutīgai ādai. Hipoalerģisks Testēts dermatologu un optalmologu uzraudzībā
Sastāvs

781988 1 - INGREDIENTS: AQUA / WATER • HEXYLENE GLYCOL • GLYCERIN • POLOXAMER 184 • DISODIUM COCOAMPHODIACETATE • DISODIUM EDTA • POLYAMINOPROPYL BIGUANIDE (F.I.L. B54894/2).

Lūdzu, ņemiet vērā, ka produktu sastāvdaļu saraksts regulāri tiek atjaunots. Vienmēr pārbaudiet aktuālās produkta sastāvdaļas uz produkta iepakojuma, lai pārliecinātos, ka tas Jums ir piemērots. (Atkārtoti uzpildāmiem produktiem aktuālais sastāvdaļu saraksts pieejams tirdzniecības vietā uzreiz pēc produkta uzpildīšanas.)

Lietošana
1. Bagātīgi uzklājiet rītā un vakarā, izmantojot vates plāksnīti. 2. Notīriet sausu sejas ādu ar plāksnīti. Nav nepieciešams ādu berzt vai noskalot. 3 Viegli piespiediet, lai notīrītu skropstas, plakstiņus un lūpas, un vienkārši noslaukiet.
Micellar Water
Micelārais ūdens sausai un jutīgai ādai, 400ml