Magic Retouch izsmidzinams lidzeklis Le Beige matu sakņu tonēšanai Bēšs

Pirmais izsmidzināmais līdzeklis matu sakņu tonēšanai Magic Retouch, kas nokrāso sirmos matus un matu saknes ar vienu ātru izsmidzināšanas reizi – kad un kur vien tas jums ir nepieciešams.

mikrodifuzators precīzi un nevainojami nokrāso sirmus matus un bagātīgie krāsas pigmenti ideāli saplūst ar jūsu matiem. Pirmais izsmidzināmais līdzeklis matu sakņu tonēšanai Magic Retouch, kas retušē sirmos matus un matu saknes ar vienu ātru izsmidzināšanas reizi – kad un kur vien tas jums ir nepieciešams. Nevainojamas matu saknes 3 sekundēs. Perfekti piestāv un saplūst ar matu toni , tajā skaitā pat ar salona krāsotiem matiem. No gaiši blondiem līdz melniem matiem. Noturīgs, līdz mazgāšanas reizei ar šampūnu Sevišķi viegla formula Līdz 30 lietošanas reizēm.
Isobutane, Ethyl Trisiloxane, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Oxides, Ci 77891 / Titanium Dioxide, Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane, Methyl Trimethicone, Code F.I.L:C179618/1
Pirms lietošanas kārtīgi sakratiet. Turiet produktu vertikālā pozīcijā. Lietojiet uz sausiem, ieveidotiem matiem. Turiet aptuveni 10 cm attālumā no matiem un izsmidziniet uz saknēm vieglā plūsmā. Neizsmidziniet pārlieku daudz. Pietiek ar nelielu daudzumu. Ļaujiet nožūt, pirms pieskarieties saviem matiem.
Izlaist slīdnis: Full Range

Pilnveidojiet savu pieredzi

Parūpējieties par savu jauno izskatu vēl vairāk: