Aizvērt
Current site: website_MasterBL
Database: web
Content start path: /sitecore/content/MasterBL
Home node: /sitecore/content/MasterBL/home
Language: Latvian (Latvia) : latviešu (Latvija)
Index : masterbl_web_index
InstanceInfo configuration: Complete
InstanceInfo site: Complete;

                 


TIKKO PĒC TRENIŅA?
VĒLU PAMODIES?

Magic Shampoo sausais šampūns Tev palīdzēs jebkurā situācijā!
Vienā acumirklī šis neredzamais sausais šampūns atsvaidzina
matus un sniedz tiem apjomu, neatstājot nosēdumus.

TAS IR NEREDZAMS  ĪSTA MAĢIJA!

Pirmais* neredzamais sausais šampūns,
BEZ redzamiem nosēdumiem, BEZ uztraukuma.
Jebkurai matu krāsai jebkurā situācijā 
Magic Tev maģiski palīdzēs!* No 
L´Oréal Paris´lt


Pievienot pie favorītiem
Pievienot pie favorītiem
Pievienot pie favorītiem
Pievienot pie favorītiem
Pievienot pie favorītiem

par Magic Dry Shampoo

KAS IR SAUSAIS ŠAMPŪNS?
 • Kas ir sausais šampūns?

  Tas ir sausais izsmidzināmais līdzeklis, kas acumirklī atsvaidzina matus – jebkurā laikā, jebkurā vietā. Nekāda jucekļa, uztraukumu, laika vai ūdens tērēšanas – Tu vienkārši dažu sekunžu laikā iegūsi tikko izmazgātus matus, kas izskatās lieliski.

 • Kāpēc lietot sauso šampūnu apjomam?

  Vēlies zināt, kas ir sauso šampūnu vislabākā īpašība? Neatkarīgi no Tava matu tipa vai no tā, cik ļoti nupat salija vai cik vētraina bijusi ballīte, sausais šampūns vienā acumirklī pacels matus pie saknēm, sniegs tiem apjomu un valdzinošu izskatu. Kaut kas līdzīgs frizieru salonā ieveidotiem matiem – vienīgi šis efekts ir paslēpts flakonā.

 • Kā lietot sauso šampūnu cirtainos matos?

  Domāji, ka sausais šampūns ir paredzēts tikai meitenēm ar taisniem matiem? Padomā vēlreiz. Tas ir lieliski piemērots arī cirtainiem matiem, vienkārši atkārto iepriekš minētos soļus – un centies to nelietot matu cirtās visā garumā, bet tikai pie matu saknēm. Lai akcentētu matu cirtas un sniegtu tām spīdumu, lieto mitrinošo serumu vai eļļu. Vai arī gadījumā, ja lietoji lokšķēres vai iztaisnoji savas cirtas ar matu taisnotāju, iesmidzini nedaudz sauso šampūnu matos visā to garumā, lai sadalītu matu šķipsnas un radītu dabisku pludmales stila efektu.

 • Kāpēc Magic Shampoo ir vislabākais sausais šampūns?

  Lielākoties cilvēki sūdzas, ka vairums sauso šampūnu padara matus lipīgus, krītainus un atstāj tajos dīvaina izskata baltu pulveri. L’Oréal Paris Magic Dry sausais šampūns pilnībā maina spēles noteikumus: tas ir absolūti caurspīdīgs un neredzams neatkarīgi no tā, cik daudz vai bieži to lietosi. Turklāt tas ir pieejams ar pieciem super svaigiem aromātiem, no kuriem vari izvēlēties sev tīkamo. Atvadies no slikto matu dienām uz visiem laikiem

 • Kā sausais šampūns strādā un kā tas iedarbojas Tavos matos?

  L’Oréal Paris Magic Dry sausais šampūns ir izstrādāts no īpaši smalkas rīsu cietes, kas absorbē taukvielas. Pulveris atrod taukvielas un uzsūc tās pilnīgi bez ūdens lietošanas. Tātad, pat gadījumā, ja esi ļoti aizņemta un pēkšņi attopies ar netīriem matiem, liec lietā šo maģisko triku – atgūsti kontroli un iegūsti pilnīgi tīrus matus vienā acumirklī. Tikai atceries, sausais šampūns neaizstāj regulāru matu mazgāšanu, bet lieliski noderēs, lai uzlabotu matu izskatu starp mazgāšanas reizēm

 • Kad lietot Magic sauso šampūnu?

  Sausais šampūns ir katras meitenes matu varonis – vari lietot to daudzos un dažādos veidos, kad vien tos nepieciešams atsvaidzināt. Lieto to pēc treniņa, starp matu mazgāšanas reizēm, pirms gulētiešanas vai starp matu veidošanas reizēm, lai mati izskatītos satriecoši pievilcīgi ilgāku laiku. Magic Dry neredzamais sausais šampūns Tev palīdzēs katrā neparedzētā gadījumā, kad matiem nepieciešams izskatīties lieliski. 

 • Kāpēc man vajadzētu lietot sauso šampūnu?

  Tik daudz iemeslu, tik maz laika – ar ko lai sāk? Tas ir ātri un vienkārši lietojams, ja Tu kavē vai steidzies. Tas arī acumirklī atsvaidzina matus – lai cik piedūmotās, sviedrainās vai piesmakušās telpās Tu atrastos. Turklāt tas palielina matu apjomu un sniedz tiem fiksāciju, padarot matus vieglāk veidojamus. Tas pat uzlabos Tavas dārgās frizūras noturību. Visbeidzot, tas lieliski noderēs nedēļas nogales izbraukumos ar draudzenēm vai festivālos, kad Tev ir pārāk jautri un negribas tērēt laiku matu mazgāšanai. Kad atklāsi Magic šampūna maģiju, gribēsi to ņemt līdzi it visur.

 • Kā pareizi lietot sauso šampūnu?

  L’Oreal Paris Magic Dry sausais šampūns ir vienkārši un droši lietojams – bet, ja Tevi interesē tikai viena vislabākā metode, izmēģini šos trīs soļus:
  1.
  Pāršķir matus galvvidū un izsmidzini sauso šampūnu uz matu saknēm, turot flakonu aptuveni 30 cm attālumā no galvas ādas. Atkārto šo kustību, virzoties lejup pa katru galvas pusi. Vienkārši atceries izsmidzināt šampūnu uz matu saknēm, lai panāktu labāku efektu!
  2.
  Noliec galvu uz leju un iemasē sauso šampūnu matu saknēs, lai piešķirtu apjomu. Pacel galvu uz augšu.
  3.
  Ar pirkstu galiem izmasē matus un iegūsi skaistus matus, kas piemānīs ikvienu, jo Tavi mati izskatīsies kā tikko mazgāti.

 • Cik daudz sausā šampūna būs par daudz?

  L’Oréal Paris Magic Dry sausais šampūns ir absolūti neredzams, tāpēc lieto to tik daudz, cik vien vēlies, jo tas neveidos krītainus, baltus nosēdumus. Ja patiešām šķiet, ka lietots pārāk daudz produkta, vienmēr vari nedaudz pažāvēt matus ar fēnu, lai saglabātu matu sakārtojumu stilīgu un bezrūpīgu. 

 • Kā lietot sauso šampūnu krāsotos vai tumšos matos?

  Ja esi brunete ar tumšiem, spīdīgiem matiem un regulāri lieto sauso šampūnu, tad zināsi, ka nodevīgie, baltie nosēdumi matos vienmēr atklāj Tevi un parāda, ka neesi bijusi dušā. Bet jaunais L’Oréal Paris Magic Dry sausais šampūns ir īsts Svētais Grāls matu mazgāšanai bez ūdens, lai kādā krāsā arī nebūtu Tavi mati. Absolūti neredzams, tas absorbē taukvielas un sniedz matiem brīnišķīgu smaržu – un nekādu krītainu nosēdumu. Nav nekāds brīnums, ka to sauc par maģiju.

 • Kāpēc sausais šampūns attīra matus?

  Sausais šampūns līdzinās mums, meitenēm, – tas lieliski prot darīt vairākas lietas vienlaikus. Tas ne tikai uzsūc taukvielas, kad esi pārāk aizņemta, lai mazgātu matus, bet arī brīnišķīgi noder, lai sniegtu matiem tekstūru, palielinātu apjomu, matiem piešķirtu tīru izskatu un noturību, piemēram, ja vēlies saņemt matus augstā copē. Tātad patiesībā sausais šampūns attīra matus pilnīgi bez ūdens un darbojas kā matu veidošanas līdzeklis. Tas apmierinās visas vajadzības.

 • Kā lietot sauso šampūnu bizēm?

  Gan sporta zālēs, gan ballītēs vai nedēļas nogales festivālos – bizes šobrīd ir absolūti topā. Lieto Magic Dry sauso šampūnu pirms bižu veidošanas, tā piešķirot matu sakārtojumam noturību, lai bizes varētu vieglāk uzpīt un tās paliktu savā vietā ilgāk.

10 ATJAUTĪGI SAUSĀ ŠAMPŪNA LIETOŠANAS TRIKI, KAS TEV JĀUZZINA TŪLĪT!
 • 1) Lai piešķirtu matiem apjomu, noliec galvu uz leju.

  Kad pēc aizņemtas dienas steidzies uz ballīti, randiņu vai spontānu tikšanos ar draugiem, reizēm matiem ir vajadzīga papildu enerģija – tādējādi acumirklī uzlabosi matu izskatu. Rūpīgi uzklāj L’Oréal Paris Magic Dry sauso šampūnu un dažu sekunžu laikā iegūsi pamatīgu apjomu pie matu saknēm: vienkārši turi flakonu 30 cm attālumā no galvas ādas un uzsmidzini matu saknēm, sākot pie matu līnijas un virzoties atpakaļ, joslu pēc joslas. Noliec galvu uz leju, iemasē šampūnu galvas ādā un pēc tam atliec galvu atpakaļ. Un tici vai ne – Tu esi atjaunojusi matos apjomu un pamatīgi pacēlusi matus pie saknēm, turklāt neatstājot tajos nekādus nosēdumus.

 • 2) Padari skaistuma miegu vēl efektīvāku un ieklāj sauso šampūnu matos pirms gulētiešanas

  Pat ja esi dusošā skaistule, tāpat nakts laikā galvas ādā uzkrājas sviedri un taukaini nosēdumi, padarot matus taukainus no rīta. Pirms gulētiešanas ieklāj Magic Shampoo neredzamo sauso šampūnu savos gaišajos vai tumšajos matos, lai tas uzsūktu lieko sebumu nakts laikā, – pat gadījumā, ja esi izlaidusi vakara dušu. Un Tu pamodīsies ar tīriem matiem, kuros nebūs krītainu, baltu nosēdumu vai lipīguma – no rīta Tavi mati būs atsvaidzināti, neatklājot Tavus īpašos skaistuma noslēpumus. Arī mēs neko neteiksim.

 • 3) Piešķir savam jaunajam matu sakārtojumam lielāku noturību

  Patīk skujiņas tipa bize vai izteiksmīga zirgaste? Bet Tev, visticamāk, ir labākas lietas, ar ko nodarboties, tā vietā, lai visu dienu skraidītu uz vannasistabu, regulāri pielabojot savu nedaudz pajukušo matu sakārtojumu. Tāpēc, ja priekšā ir gara diena un matu sakārtojumam nepieciešama noturība, pirms matu veidošanas ieklāj tajos sauso šampūnu, lai frizūrai sniegtu fiksāciju – it īpaši plānos matos.

 • 4) Lieto to mitros matos, lai radītu satriecošu apjomu

  Domā, ka zini visu par to, kā izvēlēties un lietot vislabāko sauso šampūnu? Padomā vēlreiz – jo mēs tūlīt pārsteigsim Tevi. Izsmidzini sauso šampūnu mitros matos no saknēm līdz matu galiem – pēc tam žāvē matus ar fēnu vai ļauj izžūt dabiski, kā vēlies. Tavi mati iegūs lielisku apjomu, tekstūru un sabužinātu matu efektu – tie kļūs perfekti dažu sekunžu laikā.

 • 5) Matu sprādzes ir atgriezušās – nofiksē tās frizūrā

  Tās ir atgriezušās – jo lielākas un izteiksmīgākas, jo labāk – arī mums ļoti patīk matu sprādzes. Panāc, lai matu sprādzes nekrīt ārā un maģiskā veidā paliek savā vietā, apsmidzinot tās ar sauso šampūnu un tikai tad iespraužot matos. Lieto absolūti neredzamo L’Oréal Paris Magic Dry sauso šampūnu un klāj to tik, cik vēlies – tas neatstās baltus nosēdumus, kas varētu sabojāt Tavu izskatu. Vienkārši tīra, neredzama fiksācija bez jebkādiem nosēdumiem – arī ļoti steidzīgā ikdienā.

 • 6) Atsvaidzini aromātu – Taviem matiem ir arī jauki jāsmaržo

  Tu steidzies un nepaspēji ieiet dušā. Tev vajadzīgs ātrs risinājums – pilnīgi bez ūdens. Tātad, kurš ir labākais sausais šampūns, kas piešķir matiem apjomu, uzsūc lieko sebumu un sniedz tiem jauku, tikko mazgātu matu smaržu? No ziedu līdz svaigam, no tropiskā līdz saldam, bezkrāsainais Magic Dry sausais šampūns bez nosēdumiem ir pieejams piecos aromātos, kas atsvaidzinās matus – pilnīgi bez ūdens.

 • 7) Atbrīvojies no taukainā spīduma

  Pārspīlēji ar spīduma seruma lietošanu, bet vairs nav atlikusi neviena brīva minūte? Sausais šampūns palīdzēs Tev tikt galā ar problēmu, ko izraisījusi pārmērīga matu veidošanas līdzekļu lietošana, kas liek matiem izskatīties taukainiem. Tāpēc, ja kavē darbu un Tev jau sen vajadzēja iziet no mājas, uzklāj L’Oréal Paris Magic Dry sauso šampūnu, un tas uzsūks liekās taukvielas, vienlaikus neļaujot matos veidoties krītainiem nosēdumiem, lai sniegtu tiem dabiski matētu rezultātu. Tavs priekšnieks mums var pateikties vēlāk.

 • 8) Lai mati uz pieres izskatītos svaigi un matu cirtas – vijīgas

  Vai varam parunāt par matiem sasvīdušu pieri? Tu tikko apgriezi matus, bet jaunās cirtas liek Tev svīst, sebums uzkrājas un var pat veidoties pūtītes, tāpēc Tev steidzami nepieciešams paņēmiens, kas ļaus absorbēt lieko sebumu uz pieres. Rūpējies par saviem matiem, rūpējies par savu ādu – L’Oreal Paris Magic Dry neredzamais sausais šampūns ir Tavs galvenais slepenais ierocis, kas darbojas aizkulisēs, uzsūcot lieko sebumu, lai Tev nebūtu jācīnās ar taukainu pieri visu dienu. Tavi mati ir tīri – bet Tev var būt savi noslēpumi.

 • 9) Izmaini matu sakārtojumu dažu sekunžu laikā

  Kad lietot sauso šampūnu? Vai kā SOS matu glābēju, kas ļauj tiem ilgāk saglabāt ar fēnu iegūto apjomu vai arī dāvā Tev dažas vērtīgas minūtes rīta miegam? Vai arī gadījumā, ja uzreiz no ofisa jādodas uz randiņu? Sausais šampūns ir vislabākais veids, kā pārveidot savu matu sakārtojumu dažu sekunžu laikā. Tāpēc izmaini matu celiņu vai pārveido augstu matu sakārtojumu gludā, vienkārši izmantojot vislabāko caurspīdīgo sauso šampūnu. Sausais šampūns ir tāds pats matu veidošanas rīks kā matu fēni, lokšķēres un ķemmes.

#message

JAUNUMU SAŅEMŠANAS APSTIPRINĀJUMS

Paldies, ka interesējies par L'Oréal Paris.
Tavs pieteikums ir reģistrēts.
Pēc pāris minūtēm Tu saņemsi e-pastā mūsu pēdējos jaunumus.

ATTEIKTIES

Tu tikko atteicies no jaunumu saņemšanas uz šādu e-pastu: [email protected]
Lai apstiprinātu, uzspied uz linka „Atteikties“.

Lasīt vairāk