Jo mūsu planēta ir tā vērta!

Deviņi ar pusi gadi.
Šis ir laiks, kas mums atlicis, lai uzņemtos lielāko izaicinājumu, kāds mums jebkad ir bijis: mainīt ražošanas un darbības veidu un veikt radikālas izmaiņas, lai mazinātu ietekmi uz vidi un atbalstītu klientus viņu centienos pēc atbildīga patēriņa.
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "VideoObject", "name": "How to", "description": "Our manifesto", "thumbnailUrl": "https://www.loreal-paris.lv/-/media/project/loreal/brand-sites/oap/emea/bl/because-our-planet-is-worth-it/landing-page/video-manifesto.jpg?rev=6e5703b1e8f841b59a5fbfc0453cdb50", "uploadDate": "2021-06-15T08:06:07+00:00", "embedURL": "https://www.youtube.com/embed/vtCoJ_aPANk" }

Mūsu apņemšanās: līdz 2030. gadam uz pusi samazināt CO2 emisijas

“L’Oréal Paris” kā pirmajam kosmētikas zīmolam pasaulē jābūt arī ilgtspējīgas attīstības līderim. Tāpēc, strādājot dažādos līmeņos, mēs cenšamies uz pusi samazināt CO2 emisijas uz vienu izlaides vienību.

Uzziniet vairāk par mūsu darbības plānu

“Now is the time to accelerate sustainable innovation, to make the shift to a circular economy and to reduce the impact of our products”

Delphine Viguier-Hovasse, Global Brand President, L’Oréal Paris.

10 miljoni eiro ieguldīti vides projektos, kas atbalsta sievietes

Tā kā sievietes un meitenes ir galvenie klimata pārmaiņu upuri, “L’Oréal Paris” atbalsta 6 vides projektus, kuru mērķis ir samazināt CO2 emisijas un atbalstīt sievietes un meitenes dažādos pasaules reģionos.

Uzziniet vairāk

Mūsu augstākās klases, ilgtspējīgi produkti

Nevis vārdi, bet darbi! Ar klimata pārmaiņām saistīto izaicinājumu ietekme jau ir redzama “L'Oréal Paris” kompānijā. Atklājiet produktus, kas rūpējas par jūsu skaistumu un planētu.

Ilgtspējīgu produktu piemēri

Mūsu produktu ietekme uz vidi un sabiedrību ir 100% pārredzama

Lai veiktu pamatotas pirkuma izvēles, pamatojoties uz savām vērtībām, “L'Oréal” zīmols ir ieviesis produktu marķēšanas sistēmu, kas sniedz informāciju par to ietekmi uz vidi un sabiedrību, tādējādi ļaujot salīdzināt atsevišķu vienas kategorijas produktu ietekmi.

Kā nopirkt atbildīgi

Sekojiet mūsu ilgtspējīgajām aktivitātēm un iepazīstieties ar mūsu programmu

Mūsu gada ilgtspējības ziņojums parāda progresu, ko esam paveikuši, samazinot oglekļa dioksīda emisiju apjomu pēdējos 12 mēnešos.

Lejupielādēt ziņojumu
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "SĀKUMS" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.lv/because-our-planet-is-worth-it", "name": "because-our-planet-is-worth-it" } } ] }