Invincible Antiperspirants ar rullīti un 96h iedarbību

Sausuma sajūta 96 stundas, izmantojot absorbcijas sistēmu ar magnija oksīdu

Produkta apraksts
Bagātināts ar magnija oksīdu mitruma kontrolēšanai. Efektīvs sastāvs, kas nodrošina nepārtrauktu aizsardzību un sausuma sajūtu līdz pat 96 stundām. Trīs veidu iedarbība: Novērš nepatīkamu aromātu un efektīvi kontrolē svīšanu sporta nodarbību laikā. Papildināts ar magnija oksīdu nepārtrauktai aizsardzībai un sausuma sajūtai līdz pat 96 stundām Sausa padušu āda un svaiga koksnes smarža Vislabākais pretsviedru līdzeklis hiperaktīvām dienām un intensīviem treniņiem Dermatoloģiski pārbaudīts antiperspirants/ Nesatur alkoholu * Nepārtraukta aizsardzība un sausuma sajūta salīdzinājumā ar nekāda līdzekļa neizmantošanu*
Sastāvs

Aqua / Water, Aluminum Chlorohydrate, Dimethicone, C14-22 Alcohols, Parfum / Fragrance, Steareth-100/Peg-136/Hdi Copolymer, Perlite, Ci 77713 / Magnesium Carbonate, C12-20 Alkyl Glucoside, Iodopropynyl Butylcarbamate, Peg-4 Dilaurate, Peg-4 Laurate, Peg-4, Eugenol, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu zīmola produktu sastāvdaļu saraksti tiek regulāri atjaunināti. Lūdzu, skatiet savu produktu iepakojuma sastāvdaļu sarakstu, lai iegūtu visjaunāko sastāvdaļu sarakstu, lai pārliecinātos, ka tas ir piemērots jūsu personīgai lietošanai.

Lietošana
Pirms lietošanas labi sakratīt Pēc lietošanas labi aizvērt
Invincible
Antiperspirants ar rullīti un 96h iedarbību