Infaillible Setting Loose Powder

Caurspīdīgais birstošais pūderis Infaillible Magic ir īpaši izstrādāts, lai palīdzētu grimam izskatīties svaigi visas dienas garumā!

Produkta apraksts
 Caurspīdīgais birstošais pūderis Infaillible Magic ir īpaši izstrādāts, lai palīdzētu grimam izskatīties svaigi visas dienas garumā! Matējošais sastāvs nofiksē grimu, lai palīdzētu tam saglabāt noturību visu dienu un izvairītos no nevēlamas ādas spīdēšanas. Pūdera smalkā tekstūra ļauj to nemanāmi sapludināt ar ādu, sniedzot zīdaini gludu, samtainu pārklājumu. Turklāt pūderis nenogulsnējas sīkajās grumbiņās un porās, tāpēc rezultāts ir dabisks. Pūdera universālais, caurspīdīgais tonis ar zilajiem pigmentiem kontrolē ādas spīdumu un izgaismo ādu, liekot grimam izskatīties svaigam visas dienas garumā.
Sastāvs

TALC • SILICA • DIMETHICONE (F.I.L. Z281750/1).

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka produktu sastāvdaļu saraksts regulāri tiek atjaunots. Vienmēr pārbaudiet aktuālās produkta sastāvdaļas uz produkta iepakojuma, lai pārliecinātos, ka tas Jums ir piemērots. (Atkārtoti uzpildāmiem produktiem aktuālais sastāvdaļu saraksts pieejams tirdzniecības vietā uzreiz pēc produkta uzpildīšanas.)


Lietošana
Izpludiniet produktu ar otu, lai iegūtu vienmērīgu efektu.
Priekšrocības
Nostiprina grimu. Matē ādu.
Rezultāts
Nostiprina grimu.
01 Universe
Infaillible
Setting Loose Powder