Infaillible Birstošais pūderis 01 Universal

Caurspīdīgs birstošais pūderis Infaillible Magic fiksē grimu, samazinot ādas spīdumu, nodrošina gludu, matētu klājumu.

Produkta apraksts
Caurspīdīgais kompaktpūderis Infaillible Magic Loose kontrolē ādas spīdumu, lai grims būtu noturīgāks. Īpaši izstrādāts, lai palīdzētu grimam izskatīties svaigi visas dienas garumā. Matējošais sastāvs nofiksē grimu, lai palīdzētu tam saglabāt noturību visu dienu un izvairītos no nevēlamas ādas spīdēšanas. Pūdera mikro smalkā tekstūra ļauj to nemanāmi sapludināt ar ādu, sniedzot zīdaini gludu, samtainu pārklājumu, turklāt pūderis nenogulsnējas sīkajās grumbiņās un porās, tāpēc rezultāts ir dabisks.
Sastāvs

974036 - Ingredients:  Talc Silica Dimethicone , Ci 77007 / Ultramarines. F.I.L C225874/1

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu zīmola produktu sastāvdaļu saraksti tiek regulāri atjaunināti. Lūdzu, skatiet savu produktu iepakojuma sastāvdaļu sarakstu, lai iegūtu visjaunāko sastāvdaļu sarakstu, lai pārliecinātos, ka tas ir piemērots jūsu personīgai lietošanai.

Lietošana
1. Lai nofiksētu grimu, ar lielu, pūkainu birstīti uzklājiet visai sejas ādai vieglā, vienmērīgā slānī, lai saglabātu grimu svaigu visas dienas garumā. 2. Lai piešķirtu savam skatienam izteiktu mirdzumu, uzklājiet produktu zem acīm, lietojot blīvu birstīti vai grima sūkli un mirkli atstājiet to uz sejas. Noslaukiet lieko daudzumu, lai iegūtu nevainojamu, gludu ādas virsmu.
01 Universe
Infaillible
Birstošais pūderis 01 Universal