Infaillible Magic birstošais pūderis 01 Universe

Spilgtāks, caurspīdīgs pulveris visas dienas garumā, kas ilgst matētu! L'Oréal Paris Infallible Loose Powder izgaismo ādu un piešķir jums maksimālu matētu izskatu

Produkta apraksts
Nogurusi, blāvi izskatījusies āda ļāva justies zilai? Iepazīstieties ar mūsu JAUNO nekļūdīgo vaļīgo pulveri. Īpaši izstrādāts ar zilu toņu izkliedējošu tehnoloģiju, lai padarītu sejas ādu spilgtāku un palīdzētu grimam visu dienu izskatīties svaigam.

Matēta vadības kompleksa komplekti veido to vietā, lai tas kalpotu visu dienu, un novērš nevēlamu spīdumu. Mikro-smalkā pulvera tekstūra ļauj vienmērīgi sajaukt un sasiet ar ādu, lai iegūtu neskaidru zīdaini gludu samta apdari un izvairītos no nosēšanās smalkās līnijās un porās, lai iegūtu nenosakāmu rezultātu.

Nekļūdīga vaļīga iestatīšanas pulveris ir ideāls pēdējais pieskāriens, kas palīdzēs jums sasniegt nevainojamāko pilno seju

Piemērots visiem ādas tipiem.
sastāvs

974036 - Ingredients:  Talc Silica Dimethicone , Ci 77007 / Ultramarines. F.I.L C225874/1

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu zīmola produktu sastāvdaļu saraksti tiek regulāri atjaunināti. Lūdzu, skatiet savu produktu iepakojuma sastāvdaļu sarakstu, lai iegūtu visjaunāko sastāvdaļu sarakstu, lai pārliecinātos, ka tas ir piemērots jūsu personīgai lietošanai.

Lietošana
Uzklājiet kā pēdējo soli pār pamatu, BB krēmu vai atsevišķi, lai kontrolētu eļļu.
Izlaist slīdnis: Full Range

Pilnveidojiet savu pieredzi

Parūpējieties par savu jauno izskatu vēl vairāk:

01 Universe
Infaillible
Magic birstošais pūderis 01 Universe