Hyaluron Specialist bi-phase-replumping-eye-make-up-remover

L'Oreal Paris laboratoriju inovācija – mūsu pirmais acu un lūpu kosmētikas noņēmējs pret novecošanos, koncentrēts ar tīru hialuronskābi. Efektīva divfāžu formula – attīrošā eļļas fāze noņem pat ūdensnoturīgu kosmētiku, apjomu atjaunojošā, kopjošā fāze palīdz izlīdzināt sīkās grumbiņas un uzlabot mitrināšanu. Tas nesatur smaržvielas un piemērots visiem ādas tipiem – pat jutīgai ādai.

Produkta apraksts
L'Oreal Paris laboratoriju inovācija – mūsu pirmais acu un lūpu kosmētikas noņēmējs pret novecošanos, koncentrēts ar tīru hialuronskābi. Efektīva divfāžu formula – attīrošā eļļas fāze noņem pat ūdensnoturīgu kosmētiku, apjomu atjaunojošā, kopjošā fāze palīdz izlīdzināt sīkās grumbiņas un uzlabot mitrināšanu. Tas nesatur smaržvielas un piemērots visiem ādas tipiem – pat jutīgai ādai. Noņem dekoratīvo kosmētiku bez nepieciešamības berzēt, un formula ir saudzīga acīm. Tā attīrošā efektivitāte ir apvienota ar atjaunojošām un izlīdzinošām īpašībām, piepildot ādu ar mitrumu. Efekts? Kosmētika tiek noņemta ātri un efektīvi, āda kļūst gluda un mitrināta. Oftalmoloģiski un dermatoloģiski pārbaudīts. Piemērots jutīgām acīm.
 
Sastāvs

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka produktu sastāvdaļu saraksts regulāri tiek atjaunots. Vienmēr pārbaudiet aktuālās produkta sastāvdaļas uz produkta iepakojuma, lai pārliecinātos, ka tas Jums ir piemērots. (Atkārtoti uzpildāmiem produktiem aktuālais sastāvdaļu saraksts pieejams tirdzniecības vietā uzreiz pēc produkta uzpildīšanas.)

Lietošana
Kārtīgi sakratiet pirms lietošanas. Uzklājiet ar vates plāksnīti. Nav jānoskalo.
 
Priekšrocības

Divfāžu formula – ūdens un eļļa
Nesatur smaržvielas
Uzlabo mitrināšanu
Oftalmoloģiski pārbaudīts

Rezultāts

Noņem kosmētiku, arī ūdensnoturīgo
Maigi attīra
Piesaista ādā mitrumu

 
Hyaluron Specialist
bi-phase-replumping-eye-make-up-remover