Elvital Extraordinary Oil Coco dziļi barojoša eļļa normāliem līdz sausiem matiem, 100ml

Izmeklēts un viegls sastāvs, kas baro normālus un sausus matus, nepadarot tos smagus. Sastāvs ir bagātināts ar izsmalcinātu kokosriekstu eļļu, padarot matus neatvairāmi mīkstus, vienlaikus apburot jūsu sajūtas ar patīkamu kokosriekstu smaržu.

Produkta apraksts
Ja jūsu mati ir normāli vai sausi, jums ir nepieciešams tos barot, nepadarot smagus. Unikālā Elvital Extraordinary Oil Coco ir ideāls risinājums, lai uzlabotu normālu vai sausu matu stāvokli. Kokosriekstu eļļas formula piedāvā intensīvu barošanu, nepadarot matus smagus, nodrošina zīdainu spīdumu un padara matus viegli ķemmējamus un veidojamus. Eļļa aizsargā matu galus no kaitīgiem ārējiem faktoriem. Neatvairāmā kokosriekstu smarža padara matu kopšanu vēl patīkamāku. Lietojiet eļļu kā papildinājumu savai ierastajai matu kopšanai kopā ar citiem Elvital Extraordinary Oil sērijas produktiem.
Sastāvs

1202742 B - INGREDIENTS: ISODODECANE • DIMETHICONE • DIMETHICONOL • COCOS NUCIFERA OIL / COCONUT OIL • LINALOOL • ALPHA-ISOMETHYL IONONE • COUMARIN • HEXYL CINNAMAL • PARFUM / FRAGRANCE (F.I.L. C239764/2).

Lūdzu, ņemiet vērā, ka produktu sastāvdaļu saraksts regulāri tiek atjaunots. Vienmēr pārbaudiet aktuālās produkta sastāvdaļas uz produkta iepakojuma, lai pārliecinātos, ka tas Jums ir piemērots. (Atkārtoti uzpildāmiem produktiem aktuālais sastāvdaļu saraksts pieejams tirdzniecības vietā uzreiz pēc produkta uzpildīšanas.)

Lietošana
• Izspiediet 3 vai 4 vērtīgus pilienus plaukstās, saberzējiet tās un ieklājiet eļļu mitros vai sausos matos. Klājiet to vienmērīgi visā garumā un galos. • Lietojiet pirms veidošanas, lai padarītu matus mīkstus un zīdainus, vai matu veidošanas laikā, lai atvieglotu veidošanu. Lai padarītu matus apbrīnojami dzīvīgus, lietojiet kopā ar citiem Extraordinary Oil Coco sērijas līdzekļiem.
Priekšrocības
Uzlabo normālu un sausu matu stāvokli
Piešķir satīna spīdumu, atvieglo ķemmēšanu
Nepadara matus smagus
 
Rezultāts
Baroti mati, kas nekļūst smagi
Viegli ķemmējami
Satīna spīdums
Sociālā un vides ietekme

Loreal Paris ir apņēmies pastāvīgi uzlabot savu produktu ietekmi visā to dzīves ciklā, iekļaujot ražošanas un izmantošanas posmu, un nodrošina jums piekļuvi šiem datiem ar pilnu pārskatāmību. Aprēķina metode, ko apstiprinājuši neatkarīgi zinātniskie eksperti, un dati, ko apstiprinājis neatkarīgais revidents Bureau Veritas Certification.

Vispārējā ietekme uz vidi

Oglekļa pēdas nospiedums

52g1 vienai lietošanas devai
103 g per 10 ml

Ūdens pēdas nospiedums

1,82 vienai lietošanas devai
3,5 per 10 ml

Ražošanas apstākļi

Made in a responsable plant
Atkritumu atkopšana: 100 %
Atjaunojamā enerģija: 44 %

Iepakojuma ietekme uz vidi

% no izgatavots no pārstrādāta materiāla:3 : 40
Pārstrādājams:4 : yes
Uzpildāms: no

Produkta sociālā ietekme

Šī produkta sastāvdaļas un komponenti ir iegūti no piegādātājiem, kuri ir apņēmušies ievērot ANO pamatprincipus attiecībā uz darba standartiem.

  3 piegādātāji ir apņēmušies nodrošināt tādu neaizsargātu kopienu pārstāvju sociālo iekļaušanu, kuri ir snieguši ieguldījumu šī produkta izveidošanā.

1 gramų CO2 - kategorijos "leave-in ir aliejai" vidurkis = 36 g

 

2 vandens indeksas: vandens kokybė + vandens trūkumas (m3) - kategorijos "leave-in ir aliejai" vidurkis = 171
3 išskyrus uždarymo sistemą
4 perdirbimo instrukcijos gali skirtis priklausomai nuo vietos. 

Atklājiet mūsu novērtēšanas metodoloģiju un visu, ko mēs īstenojam, lai kopīgi mazinātu savu ietekmi.

UZZINI VAIRĀK
Elvital
Extraordinary Oil Coco dziļi barojoša eļļa normāliem līdz sausiem matiem, 100ml