Elvital Color Vive Kondicionieris matu kopšanai

Bagātīgs krēmveida sastāvs, kas ir lieliski piemērots krāsotu matu aizsardzībai un barošanai, paildzinot krāsas intensivitāti.

Krāsotu matu kopšana Atkārtota mazgāšana, saules iedarbība, piesārņojums un kaitīgi ārējie faktori var palielināt krāsotu matu jutīgumu. Ar laiku krāsa izbalo, zaudējot spīdumu un intensitāti. Krāsas aizsardzības noslēpums Jauns , krēmīgāks sastāvs vieglāk izskalojams L'Oréal Laboratories ir radīts sastāvs, kas uzlabo krāsas 3 dimensijas — intensitāti, spīdumu un atstarošanos. Krāsas intensitātes saglabāšana: Jaunais Colour-Seal Elixir™ ir izstrādāts, lai nodrošinātu intensīvu kondicionēšanu, palīdzētu aizsargāt krāsu no izbalēšanas un saglabātu tās intensitāti. Matu aizsargāšana: Šis ar UVA/UVB filtriem papildinātais sastāvs aizsargā matus no kaitīgo ārējo faktoru iedarbības. Mati izskatās veselīgi un dzīvīgi. Mirdzuma paildzināšana: Šis sastāvs ir koncentrēti barojošs un intensīvi baro matus un nogludina to virsmu. Tiek atjaunots spīdums un pagarināts mirdzums. Pierādīti rezultāti Intensīva, spoža krāsa: pēc 28 mazgāšanas reizēm saglabājas 80 % no krāsas mirdzuma. *Instrumentāls tests pēc šampūna, kondicioniera un Extraordinary Oil eļļas izmantošanas krāsotiem matiem.
Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Esters, Tocopherol, Cocos Nucifera Oil / Coconut Oil, Ethylhexyl Methoxycinnamate, T R I D E C E T H, 6, C H L O R H E X I D I N E Digluconate, Poly(Linseed Oil), Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, L Inalool, B Enzophenone, 4, Amodimethicone, Isopropyl Alcohol, Alpha, Isomethyl Ionone, Geraniol, Citric Acid, Potassium Hydroxide, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Cetrimonium Chloride, Bht, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance. (F.I.L. C180176/1).
Lietošana Ieklājiet matos visā to garumā līdz pat galiem un pēc tam izskalojiet matus. Labākam rezultātam , izmantojiet pēc Colour Protect šampūna. Lai panāktu vēl lielāku aizsardzību un veiktu papildu kopšanu, izmēģiniet Colour Protect masku, Bīstamība un brīdinājumi Ja iekļūst acīs, nekavējoties rūpīgi izskalojiet.