Age Specialist 55+ Anti-aging 55+ atjaunojoša auduma maska

AGE SPECIALIST 55+ atjaunojoša sejas maska ar eļļu kompleksu, adenozīnu un hialuronskābi*. Īpaši radīta sievietes sejas ādas vajadzībām pēc 55 gadu vecuma.

Produkta apraksts

AGE SPECIALIST atjaunojoša sejas maska ar eļļu kompleksu, adenozīnu un hialuronskābi*. Īpaši radīta sievietes sejas ādas vajadzībām pēc 55 gadu vecuma. Ar eļļu kompleksu, adenozīnu un hialuronskābes atvasinājumu bagātinātais sastāvs nodrošina redzamu iedarbību jau pēc pirmās lietošanas reizes. Maska nevainojami pielāgojas jūsu sejai: jūs varat turpināt ikdienas aktivitātes vai ļauties atslābinošai 15 minūšu atpūtai. Šī maska ir domāta JUMS, ja jūsu ādai nepieciešams ātrs SOS risinājums. Tā padara ādu starojošu, sniedz tai mitrumu un tvirtumu, izlīdzina sīkās grumbiņas un uzlabo ādas elastību.

*atvasinājums

Sastāvs

 

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka produktu sastāvdaļu saraksts regulāri tiek atjaunots. Vienmēr pārbaudiet aktuālās produkta sastāvdaļas uz produkta iepakojuma, lai pārliecinātos, ka tas Jums ir piemērots. (Atkārtoti uzpildāmiem produktiem aktuālais sastāvdaļu saraksts pieejams tirdzniecības vietā uzreiz pēc produkta uzpildīšanas.)

Lietošana
Katru rītu un vakaru saudzīgi ieziediet sejas un kakla ādā, līdz pilnīgi absorbēts. Lai panāktu vislabākos rezultātus, izmantojiet kopā ar citiem L’Oréal Paris produktiem.
Priekšrocības
Rezultāts
Age Specialist
55+ Anti-aging 55+ atjaunojoša auduma maska