Magic Retouch Precision līdzeklis matu sakņu tonēšanai Black

Pirmais izsmidzināmais līdzeklis matu sakņu konsīleris Magic Retouch, kas retušē sirmos matus un matu saknes ar vienu ātru izsmidzināšanas reizi – kad un kur vien tas jums ir nepieciešams.

Magic Retouch ir novatorisks elements – precīza konsīlera ota, kas viegli un precīzi acumirklī nokrāso sirmos matus. Sastāvs saplūst ar jūsu matu krāsu un saglabājas, līdz tiek izmazgāts ar šampūnu.
Isobutane, Ethyl Trisiloxane, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Oxides, Ci 77891 / Titanium Dioxide, Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane, Methyl Trimethicone, Code F.I.L:C179618/1
Kā lietot 1) uz nosusinātiem ,izķemmētiem matiem. Viegli pārvelciet Magic Precision tušu pār matiem deniņu daļā un sirmajām matu vietām. 2) Pēc tam viegli izķemmējiet ar ķemmi ,ko parasti lietojat, lai vienmērīgi ieklātu matos. 3) Kad tas ir paveikts, mirkli pažāvēt ar fēnu vai ļaujiet nožūt 5 minūtes. Izķemmējiet vēl vienu reizi un jūs esat gatava doties! Bīstamība un brīdinājumi Norādījumi par drošību Neizmantot kā grimu skropstām un uzacīm vai jebkādam citam mērķim kā vien matu tonēšanai. Neizmantot bērniem. Turiet bērniem nepieejamā vietā. Ja tas iekļūst acīs, nekavējoties rūpīgi izskalojiet.