Magic Retouch izsmidzinams lidzeklis Matu sakņu tonēšanai Beige

Pirmais izsmidzināmais līdzeklis matu sakņu tonēšanai Magic Retouch, kas nokrāso sirmos matus un matu saknes ar vienu ātru izsmidzināšanas reizi – kad un kur vien tas jums ir nepieciešams.

Produkta apraksts
mikrodifuzators precīzi un nevainojami nokrāso sirmus matus un bagātīgie krāsas pigmenti ideāli saplūst ar jūsu matiem. Pirmais izsmidzināmais līdzeklis matu sakņu tonēšanai Magic Retouch, kas retušē sirmos matus un matu saknes ar vienu ātru izsmidzināšanas reizi – kad un kur vien tas jums ir nepieciešams. Nevainojamas matu saknes 3 sekundēs. Perfekti piestāv un saplūst ar matu toni , tajā skaitā pat ar salona krāsotiem matiem. No gaiši blondiem līdz melniem matiem. Noturīgs, līdz mazgāšanas reizei ar šampūnu Sevišķi viegla formula Līdz 30 lietošanas reizēm.
Sastāvs

Isobutane, Ethyl Trisiloxane, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Oxides, Ci 77891 / Titanium Dioxide, Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane, Methyl Trimethicone, Code F.I.L:C179618/1 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu zīmola produktu sastāvdaļu saraksti tiek regulāri atjaunināti. Lūdzu, skatiet savu produktu iepakojuma sastāvdaļu sarakstu, lai iegūtu visjaunāko sastāvdaļu sarakstu, lai pārliecinātos, ka tas ir piemērots jūsu personīgai lietošanai.

Lietošana
Pirms lietošanas kārtīgi sakratiet. Turiet produktu vertikālā pozīcijā. Lietojiet uz sausiem, ieveidotiem matiem. Turiet aptuveni 10 cm attālumā no matiem un izsmidziniet uz saknēm vieglā plūsmā. Neizsmidziniet pārlieku daudz. Pietiek ar nelielu daudzumu. Ļaujiet nožūt, pirms pieskarieties saviem matiem.
Beige
Magic Retouch
izsmidzinams lidzeklis Matu sakņu tonēšanai Beige