BUJ
Izlasīt visas atbildes
Vai uzņēmums L’Oréal veic testēšanu uz dzīvniekiem?
Kādas produktu testēšanai uz dzīvniekiem alternatīvas metodes ir izstrādājis uzņēmums L’Oréal
Lai uzzinātu vairāk par prognozējošo novērtēšanu, noklikšķiniet šeit.
Ja jūs neveicat produktu testēšanu uz dzīvniekiem, tad kāpēc L’Oréal vēl arvien ir iekļauts PETA sarakstā, kurā ir uzņēmumi, kas veic testēšanu ar dzīvniekiem?
Tad kāpēc jūs vēl esat Ķīnas tirgū?
Ko uzņēmums L’Oréal ir darījis, lai pārtrauktu testēšanu uz dzīvniekiem Ķīnā?
Vairāk nekā 10 gadus L’Oréal ir bijis apņēmies strādāt kopā ar Ķīnas varas iestādēm un zinātniekiem, lai tiktu atzītas alternatīvas testēšanas metodes un turpināta regulas par kosmētiku īstenošana, panākot pilnīgu un galīgu testēšanu uz dzīvniekiem pārtraukšanu. Līdz ar to lielākā daļa šobrīd Ķīnā ražoto un pārdoto tā saukto “nefunkcionālo” (bioloģiski neaktīvo) produktu vairs netiek testēta uz dzīvniekiem. Šo “nefunkcionālo” produktu skaitā ir ādas kopšanas līdzekļi, dekoratīvā kosmētika un šampūni. Mēs esam 2014. gadā atvēruši Episkin* centru Šanhajā, kurā mēs varam ražot rekonstruētas ādas. Šīs ādas tiek izmantotas in vitro drošības testiem, kas nav saistīti ar dzīvniekiem, un tās ir padarītas pieejamas Ķīnas varas iestādēm.
*Episkin ir rekonstruētas cilvēku ādas modelis
L’Oréal netestē nevienu no saviem produktiem un sastāvdaļām uz dzīvniekiem un ir bijis viens no alternatīvo testēšanas metožu līderiem.
Tomēr noteiktas veselības aizsardzības iestādes var nolemt pašas veikt noteiktu kosmētikas produktu testēšanu uz dzīvniekiem, un tā vēl arvien notiek Ķīnā. L’Oréal ir bijis visaktīvākais uzņēmums, kas pēdējo 10 gadu laikā ir sadarbojies ar Ķīnas varas iestādēm un zinātniekiem, mēģinot panākt alternatīvu testēšanas metožu atzīšanu un regulas par kosmētiku ieviešanas turpināšanu, tiecoties uz pilnīgu un galīgu testēšanu uz dzīvniekiem pārtraukšanu.
No 2015. gada lielākā daļa šobrīd Ķīnā ražoto un pārdoto tā saukto “nefunkcionālo” (bioloģiski neaktīvo) produktu vairs netiek testēta uz dzīvniekiem.
No 1980. gada L’Oréal ir uzskatījis, kad drošības novērtēšanas nākotne ir atkarīga no alternatīvas ‒ “prognozējošo” stratēģiju – izstrādes, lai varētu beigt testēšanu uz dzīvniekiem. Šīs pieejas pamatā ir būtiski zinātniskie panākumi cilvēku rekonstruētas ādas modeļu, molekulārās modelēšanas un augstas veiktspējas datu apstrādes jomā. Ir pagājuši divdesmit septiņi gadi kopš brīža, kad mūsu labākie zinātnieki radīja pirmo rekonstruēto cilvēku epidermu: tā bija starptautiska revolūcija! Līdz ar to testēšanu uz dzīvniekiem tika pārtraukta jau 1989. gadā, 14 gadus pirms tas tika likumīgi pieprasīts un turklāt nesamazinot mūsu produktu drošību. Starptautiskā zinātnieku kopiena atbalsta mūsu alternatīvos un prognozējošos novērtējuma modeļus kā “21. gadsimta toksikoloģiju”. Tas parāda mūsu laboratoriju centienus un pieredzi un iedvesmo mūsu inovācijas.