Woke Up Like This Back To Bronze bronzējošs pūderis 02 Sunkiss

Samtains bronzējošais pūderis, kas piešķir ādai iedeguma efektu un palīdz radīt perfektu dabisku grimu. Sastāvā iekļauts mango un kakao sviests, kas mitrina ādu.

Produkta apraksts
Back to Bronze ir samtains bronzējošais pūderis, kas piešķir ādai iedeguma efektu un palīdz radīt perfektu dabisku grimu. Sastāvā iekļauts mango un kakao sviests, kas mitrina ādu. To var lietot, lai piešķirtu mirdzuma efektu tām sejas ādas zonām, kuras saulē dabiski iedeg – piemēram, vaigiem, degunam, zodam un pierei. Pūderi vari izmantot arī, lai konturētu seju un modelētu sejas vaibstus.
Sastāvs

Talc, Synthetic Fluorphlogopite, Cocos Nucifera Oil/Coconut Oil, Zea Mays Starch/Corn Starch, CI 77491, CI 77492, CI 77499/Iron Oxides, Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Magnifera Indica Seed Butter/Mango Seed Butter, Theobroma Cacao Seed Butter/Cocoa Seed Butter, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Linalool, Limonene, Coumarin. (F.I.L B214803/1).

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu zīmola produktu sastāvdaļu saraksti tiek regulāri atjaunināti. Lūdzu, skatiet savu produktu iepakojuma sastāvdaļu sarakstu, lai iegūtu visjaunāko sastāvdaļu sarakstu, lai pārliecinātos, ka tas ir piemērots jūsu personīgai lietošanai.

 
Lietošana
Ar bronzera otu uzklājiet bronzējošo pūderi tām sejas ādas zonām, kuras saulē dabiski iedeg – vaigiem, deguna virsmai, zodam un pierei. Klājiet vairākās kārtās, kamēr iegūts vēlamais iedeguma efekts. Sejas vaibstu modelēšanai konturējiet seju, klājot bronzeri zem vaigu kauliem un zem žokļa līnijas.
02 Sunkiss
Woke Up Like This
Back To Bronze bronzējošs pūderis 02 Sunkiss