Jaunais True Match Minerals ādas kvalitāti uzlabojošs minerālais pūderis no L'Oréal Paris . - Viegla tekstūra - Dabisks pārklājums - Vidējs segums - Liek ādai izskatīties maigākai, gludākai un veselīgākai - Piemērots visiem ādas tipiem arī jutīgai ādai , nodrošinot SPF 19 , aizsardzībai no UV starojuma.

Boron Nitride, Kaolin, Isononyl Isononoate, Copernicia Cerifera Cera / Caruba Wax, Calcium Glucote, Manganese Glucote, Magnesium Glucote, Copper Pca, Zinc Glucote, Sodium Chloride, Tocopherol, Caprylic/Capric Glycerides, Nelumbo Nucifera Flower Extract, [+/- Var būt šādas sastāvdaļas: Ci 77163 / Bismuth Oxychloride, Mica, Ci 77891 / Titanium Dioxide, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Oxides]. (F.I.L. B194342/2).

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu zīmola produktu sastāvdaļu saraksti tiek regulāri atjaunināti. Lūdzu, skatiet savu produktu iepakojuma sastāvdaļu sarakstu, lai iegūtu visjaunāko sastāvdaļu sarakstu, lai pārliecinātos, ka tas ir piemērots jūsu personīgai lietošanai.

Ievietojiet kabuki otu pūderī un pagroziet uz abām pusēm. Nopuriniet lieko pūderi. Velciet ar apļveida kustībām no sejas vidus virzienā uz ārpusi.