Thermic Resist dezodorants-rullītis

Rullīša dezodorants 48 stundu pretsviedru aizsardzību. Antiperspirants ar ar tīru, atvēsinošu aromātu nodrošina aizsardzību pret karstuma izraisītu svīšanu. piemēram, fizisko aktivitāšu laikā, ļoti augstās temperatūrās un stresa situācijās. Dezodorants, kas ir pārbaudīts 45°C temperatūrā, nepievils Jūs pat tad, kad visapkārt iet karsti!

Produkta apraksts
Rullīša dezodorants 48 stundu pretsviedru aizsardzību. Antiperspirants ar ar tīru, atvēsinošu aromātu nodrošina aizsardzību pret karstuma izraisītu svīšanu. piemēram, fizisko aktivitāšu laikā, ļoti augstās temperatūrās un stresa situācijās. Dezodorants, kas ir pārbaudīts 45°C temperatūrā, nepievils Jūs pat tad, kad visapkārt iet karsti!
Sastāvs

Aqua / Water, Aluminum Chlorohydrate, Dimethicone, C14-22 Alcohols, Parfum / Fragrance, Steareth-100/PEG-136/HDI Copolymer, Perlite, C12-20 Alkyl Glucoside, Phenoxyethanol, Limonene, Linalool, Disteardimonium Hectorite, Citral, Coumarin, Hexyl Cinnamal.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu zīmola produktu sastāvdaļu saraksti tiek regulāri atjaunināti. Lūdzu, skatiet savu produktu iepakojuma sastāvdaļu sarakstu, lai iegūtu visjaunāko sastāvdaļu sarakstu, lai pārliecinātos, ka tas ir piemērots jūsu personīgai lietošanai.

Lietošana
 
Thermic Resist
dezodorants-rullītis