Super Liner Tattoo Signature acu laineris 01 Black

Īpaši melnas līnijas, kas ir noturīgas līdz pat 24 stundām,ļauj novilkt vienmērīgas līnijas , ūdensizturīga formula ,neizsmērējas .

Produkta apraksts
- L’Oréal Paris Tattoo Signature by Superliner kontūrzīmulis ir ūdensizturīgs, ar filca aplikatoru, kas izstrādāts, lai ātri un viegli novilktu precīzu, izteikti melnu līniju, ar 24 stundu noturību. - Precīzs flomāstera aplikators ar izteikti melniem pigmentiem - Ūdensizturīgs un neizsmērejas mitruma ietekmē, 24 stundu* noturība.
Sastāvs

Aqua / Water, Styrene /Acrylates /Ammoniumm, Ethacrylate Copolymer, Ci 77266 [Nano] / Black 2, Peg, 60 Hydrogenated Castor Oil, Butylene Glycol, 1, 2, Hexanediol, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, Sodium Laureth Sulfate, Caprylyl Glycol, Tetrasodium Edta, Dimethicone, Polysorbate 65, Glyceryl Stearate, Simethicone, Methylcellulose, Sorbic Acid, Sulfuric Acid. (F.I.L. B208939/1).

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu zīmola produktu sastāvdaļu saraksti tiek regulāri atjaunināti. Lūdzu, skatiet savu produktu iepakojuma sastāvdaļu sarakstu, lai iegūtu visjaunāko sastāvdaļu sarakstu, lai pārliecinātos, ka tas ir piemērots jūsu personīgai lietošanai.

Lietošana
Saudzīgi pavelciet acu plakstiņu un novietojiet acu kontūrzīmuļa galu pēc iespējas tuvāk skropstu līnijai. Sākot no acs iekšējā kaktiņa, iezīmē nelielus punktiņus visā plakstiņa garumā, iezīmējot vēlamo formu. Pēc tam vienkārši savienojiet punktiņus visā garumā nevainojamam rezultātam. Ja iekļūst acīs, nekavējoties rūpīgi izskalojiet.
Izlaist slīdnis: Full Range

Pilnveidojiet savu pieredzi

Parūpējieties par savu jauno izskatu vēl vairāk:

01 Black
Super Liner
Tattoo Signature acu laineris 01 Black