Super Liner Tattoo Signature šķidrais acu laineris 01 Extra Black

Iepazīstinām ar L'Oréal Paris Superliner Tattoo Signature šķidro acu laineri ar filca aplikatoru, ar kura palīdzību var ātri un viegli novelk precīzas, piesātināti melnas līnijas ar 24h noturību. Tattoo Signature ir ūdensnoturīgs un neizsmērējas dienas laikā. Tagad jūs varat viegli veidot perfektas līnijas - sākot ar 'kaķacs'' grimu līdz drosmīgi akcentētām līnijām.

Produkta apraksts
Iepazīstinām ar L'Oréal Paris Superliner Tattoo Signature šķidro acu laineri ar filca aplikatoru, ar kura palīdzību var ātri un viegli novelk precīzas, piesātināti melnas līnijas ar 24h noturību. Tattoo Signature ir ūdensnoturīgs un neizsmērējas dienas laikā. Tagad jūs varat viegli veidot perfektas līnijas - sākot ar 'kaķacs'' grimu līdz drosmīgi akcentētām līnijām. Produktam piemīt intensīvi pigmentēta, ūdensnoturīga formula, kas neizbalē un neizsmērējas. Elastīga filca aplikators nodrošina vieglu lietošanu.
Sastāvs

Aqua / Water, Styrene /Acrylates /Ammoniumm, Ethacrylate Copolymer, Ci 77266 [Nano] / Black 2, Peg, 60 Hydrogenated Castor Oil, Butylene Glycol, 1, 2, Hexanediol, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, Sodium Laureth Sulfate, Caprylyl Glycol, Tetrasodium Edta, Dimethicone, Polysorbate 65, Glyceryl Stearate, Simethicone, Methylcellulose, Sorbic Acid, Sulfuric Acid. (F.I.L. B208939/1).

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu zīmola produktu sastāvdaļu saraksti tiek regulāri atjaunināti. Lūdzu, skatiet savu produktu iepakojuma sastāvdaļu sarakstu, lai iegūtu visjaunāko sastāvdaļu sarakstu, lai pārliecinātos, ka tas ir piemērots jūsu personīgai lietošanai.

Lietošana
Novietojiet acu lainera aplikatoru pēc iespējas tuvāk skropstu līnijai. Lai vieglāk novilktu perfektu līniju, vispirms uz augšējā plakstiņa gar skropstu līniju atzīmējiet mazus punktus, iezīmējot vēlamo līnijas formu. Pēc tam vienkārši savienojiet punktus un iegūstiet perfektu līniju!
01 Black
Super Liner
Tattoo Signature šķidrais acu laineris 01 Extra Black