Super Liner Le Smoky acu zīmulis 201 Black Velour

Colour Riche Le Smoky - klasisks acu kontūrzīmulis ar izpludinātāju otrā galā. Pateicoties maigai tekstūrai un intensīvi bagātīgai formulai, kas satur eļļu un vasku, to var izmantot gan klasisko kontūrlīniju iezīmēšanai, gan dūmakaina acu grima veidošanai.

Produkta apraksts
Radiet savu dūmakainu acu grimu ar Color Riche Le Smoky kontūrzīmuli! Tas ir klasisks acu kontūrzīmulis ar izpludinātāju otrā galā. Pateicoties maigai tekstūrai un intensīvi bagātīgai formulai, kas satur eļļu un vasku, to var izmantot gan klasisko kontūrlīniju iezīmēšanai, gan dūmakaina acu grima veidošanai.
Sastāvs

Hydrogenated Polyisobutene, Synthetic Wax, Ethylhexyl Palmitate, Polymethylmethacrylate, Copernicia Cerifera Cera / Carnauba Wax, Rhus Succedanea Fruit Cera / Rhus Succedanea Fruit Wax, Behenyl Dimethicone / Bis, Vinyldimethiconecrosspolymer, Hydrogenated Vegetable Oil, Ozokerite, Polymethylsilsesquioxane, Cetyl Dimethicone /Bis, Vinyldimethicone Crosspolymer, Polyethylene, Calcium Sodium Borosilicate, Lecithin, Silica, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Tin Oxide, [+/, Var saturēt: Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Oxides, Mica, Ci77891 / Titanium Dioxide, Ci77007 / Ultramarines, Ci75470 / Carmine, Ci77510 / Ferric Ammoniumferrocyanide, Ci 77400 / Copper Powder, Ci 77510 / Ferricferrocyanide, Ci 77000 / Aluminum Powder] (F.I.L B53008/1).

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu zīmola produktu sastāvdaļu saraksti tiek regulāri atjaunināti. Lūdzu, skatiet savu produktu iepakojuma sastāvdaļu sarakstu, lai iegūtu visjaunāko sastāvdaļu sarakstu, lai pārliecinātos, ka tas ir piemērots jūsu personīgai lietošanai.

Lietošana
Lai panāktu noturīgu un intensīvu līniju, maigi velciet gar augšējo un/vai apakšējo skropstu līniju. Lai panāktu dūmakainu acu grimu, uzvilkto līniju ar izpludinātāja/retušētāja palīdzību viegli izpludiniet, līdz panākts vēlamais rezultāts.
201 Black Velour
Super Liner
Le Smoky acu zīmulis 201 Black Velour