Stop Stress Dusas zeleja

Palīdziet savam ķermenim atslābināties un atbrīvoties no jebkuras spriedzes, kas sakrājusies dienas laikā.

Satraukuma pilnas dienas birojā un intensīvi treniņi sporta zālē var ietekmēt vīriešu ķermeni un bieži vien rada nepatīkamu saspringumu. Atklājiet, cik ļoti iedarbīga ir mūsu dušas želeja ķermeņa mazgāšanai, kas bagātināta ar nomierinošu meža un augļu smaržu un radīta vīrieša ķermeņa pilnīgai atslābināšanai. Men Expert pirmā dušas želeja ir bagātināta ar atslābinošu, svaigu meža un augļu smaržu, kas rada tūlītēju labklājības sajūtu. Neatkarīgi no tā, cik spraiga un satraucoša ir bijusi diena, Men ExpertStop Stress dušas želeja un ķermeņa mazgāšanas līdzeklis palīdz atbrīvot ķermeni no jebkuras spriedzes, kas sakrājusies dienas laikā.
Aqua / Water, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Sodium Chloride, Coco-Betaine, Parfum / Fragrance, Ppg-5-Ceteth-20, Ci14700 / Red 4, Ci 17200 / Red 33, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Theobroma Cacao Extract / Cocoa Extract, Salicylic Acid, Polyquaternium-7, Limonene, Linalool, Pentylene Glycol, Mentha PiperitaExtract / Peppermint Extract, Alpha-Isomethyl Ionone, Citric Acid, Citronellol, Butylene Glycol, Vitis ViniferaSeed Extract / Grape Seed Extract, Coumarin
Satraukumu mazinoša, nomierinoša dušas želeja, kas radīta tieši vīriešiem ar nolūku novērst spriedzi un saspringumu. Satraukuma pilnas dienas birojā un intensīvi treniņi sporta zālē var ietekmēt vīriešu ķermeni un bieži vien rada nepatīkamu saspringumu. Atklājiet, cik ļoti iedarbīga ir mūsu dušas želeja ķermeņa mazgāšanai, kas bagātināta ar nomierinošu meža un augļu smaržu un radīta vīrieša ķermeņa pilnīgai atslābināšanai. Men Expert pirmā dušas želeja ir bagātināta ar atslābinošu, svaigu meža un augļu smaržu, kas rada tūlītēju labklājības sajūtu. Neatkarīgi no tā, cik spraiga un satraucoša ir bijusi diena, Men Expert satraukumu mazinošā dušas želeja un ķermeņa mazgāšanas līdzeklis palīdz atbrīvot ķermeni no jebkuras spriedzes, kas sakrājusies dienas laikā.