Precīza slīpleņķa otiņu Ergonomisks un pārnēsājams iepakojums.Var atkārtoti klāt - drosmīgākam rezultātam. Biezs želejveida sastāvs Ilgnoturīgs sastāvs, kas neizplūst un nenoberžas Nevainojami saplūst ar matiņiem Īpaši ērta lietošana

Cyclopentasiloxane, Ceresin, Silica, Trimethylsiloxysilicate, Isododecane, Cyclohexasiloxane, Talc, Caprylyl Methicone, Synthetic Fluorphlogopite, Silica Silylate [Nano] / Silica Silylate, Disteardimonium Hectorite, Triethoxycaprylylsilane, Propylene Carbonate, [+/, Var saturēt Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Oxides, Ci 77891 / Titanium Dioxide, ]. (F.I.L. C204329/1).

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu zīmola produktu sastāvdaļu saraksti tiek regulāri atjaunināti. Lūdzu, skatiet savu produktu iepakojuma sastāvdaļu sarakstu, lai iegūtu visjaunāko sastāvdaļu sarakstu, lai pārliecinātos, ka tas ir piemērots jūsu personīgai lietošanai.

1. Uzklājiet nelielu sastāva daudzumu ar precīzo, slīpo otiņu. 2.Aizpildiet uzacis no dabiskākā līdz pat drosmīgākajam izskatam. 3.Precīzi novelciet kontūru zem uzacs ar slīpo birstītes malu.