Iepazīstināšana ar jauno Superliner Kajal acu kontūrzīmuli, kas ir īpaži biezs kontūrzīmulis, kas vienmērīgi uzklājas un noturas līdz pat 14 stundām. Lietojiet to kā acu kontūrzīmuli, biezu pūderi iekšējās acs daļas ēnošanai vai izpludiniet dūmakainu ēnu efektam. Īpaši piesātināta, intensīva krāsa dramatiskam skatienam. Trīs vienā zīmulis, ko var lietot kā: - acu kontūrzīmuli dramatiskai līnijai; - biezu pūderi iekšējās acs daļas ēnošanai; - dūmakainas, izpludinātas acu ēnas.
Ethylhexyl Palmitate, Hydrogenated Castor Oil, Polyethylene, Cera Microcristallina / Microcrystalline Wax, Paraffin, Euphorbia Cerifera Cera Extract / Candelilla Wax Extract, Silica, Disteardimonium Hectorite, Lauryl Methacrylate/Glycol Dimethacrylate Crosspolymer, Propylene Carbonate, Bht, [+/, Var saturēt Ci 77891 / Titanium Dioxide, Ci 77499 / Iron Oxides, Ci 77510 / Ferric Ammonium Ferrocyanide]. (F.I.L. C203088/1).
Kā acs kontūrzīmulis: izmantojot uzgaļa malu, uzvelciet plānu līniju visā augšējās skropstu līnijas garumā, sākot no acs iekšējā kaktiņa. Kā biezs pūderis ēnošanai: izmantojiet konusa galu, lai uzvilktu līniju uz acs iekšējās malas. Izpludiniet to ar pirkstu galiem. Kā acu ēnas: uzvelciet biezu līniju visā augšējās skropstu līnijas garumā, izmantojot uzgaļa malu. Izpludiniet to ar pirkstiem vai birstīti dūmakaini ēnainam skatienam. Ja iekļūst acīs, nekavējoties rūpīgi izskalojiet.