Micellar Water Divfazu micelarais udens jutigai adai

Attīra ādu un noņem pat ūdensnoturīgu dekoratīvo kosmētiku.

L'Oréal Paris laboratorijās ir radīts divfāžu micelārais ūdens īpaši efektīvai dekoratīvās kosmētikas noņemšanai, kas rada tīras un maigas ādas sajūtu bez taukainiem pārpalikumiem. - Eļļas fāze, lai acumirklī izšķīdinātu ilgnoturīgu un ūdensnoturīgu dekoratīvo kosmētiku - Micelārā ūdens fāze, lai pievilktu netīrumus Noņem un izšķīdina dekoratīvo kosmētiku uz sejas, acīm un lūpām vienā lietošanas reizē bez beršanas vai skalošanas. Maigi notīra, pievelk netīrumus. Noņem pārpalikumus, no kuriem grūti atbrīvoties, notīra pat ūdensnoturīgas skropstu tušas un ilgnoturīga tonālā krēma pēdējās paliekas.
Aqua / Water, Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, Potassium Phosphate, Sodium Chloride, Poloxamer 184, Dipotassium Phosphate, Disodium Edta, Hexylene Glycol, Bht, Myrtrimonium Bromide, Ci 60725 / Violet 2, Ci61565 / Green 6. (F.I.L.B196373/1).
1. No rīta un vakarā uzklājiet sejas ādai ar micelārajā ūdenī samitrinātu vates plāksnīti. 2. Nav nepieciešams ādu berzt vai noskalot. 3 Viegli piespiediet, lai notīrītu skropstas, plakstiņus un lūpas, un vienkārši noslaukiet.
Izlaist slīdnis: Full Range

Pilnveidojiet savu pieredzi

Parūpējieties par savu jauno izskatu vēl vairāk: