• Galvenā tīmekļa vietne

 • Vai L'Oréal veic testus uz dzīvniekiem?

  L'Oréal vairs neveic nekādu produktu vai to sastāvdaļu testus uz dzīvniekiem visā pasaulē. L'Oréal arī šo uzdevumu neuzdod veikt citiem. Rets izņēmums tiek pieļauts gadījumos, kad to drošības vai regulatīvos nolūkos pieprasa regulatīvās iestādes.    
  Sīkāka informācija šeit (http://www.loreal.com/csr-commitments/l%E2%80%99or%C3%A9al-answers/the-question-of-animal-testing).

 • Kā es varu iegūt kāda produkta sastāvdaļu sarakstu?

  Eiropas Kopiena ir pieprasījusi kosmētikas nozarei norādīt visas sastāvdaļas uz katra produkta, lai nodrošinātu lielāku pārredzamību. Kosmētikas līdzekļu sastāvdaļu starptautiskās nomenklatūras jeb INCI (International Nomenclature for Cosmetic Ingredients) mērķis ir saskaņot marķējumu Eiropas līmenī. Sastāvdaļas uz produkta iepakojuma ir norādītas pēc to INCI nosaukumiem, lai tie būtu standartizēti visās Eiropas valstīs. Ja vēlaties saņemt papildu informāciju, lūdzu sazinieties ar L'Oréal Paris Cosmetics padomdevēju patērētāju jautājumos Apvienotajā Karalistē: 0800 0304 033 vai Īrijā: 1800 818 673.

 • Vai jūsu iepakojumi ir pārstrādājami?

  L'Oréal Paris cenšas vienkāršot mūsu kosmētikas un parfimērijas piederumu iepakojumus, vienlaikus izvirzot mūsu patērētāju drošību pār visiem citiem jautājumiem. Produkta iepakojumam ir nozīmīga loma produkta aizsardzībā. Mūsu produkti ir paredzēti nonākšanai saskarē ar ķermeņa ārējām daļām, tāpēc to iepakojumam jānodrošina aizsardzība un nekaitīgums mikrobioloģiskā un alerģiskā līmenī. Tā kā PVC likvidēšana bija problemātiska, pēdējos gados mēs esam spēruši dažādus soļus, piemēram, aizstājuši to ar citiem materiāliem, kas saglabā mūsu formulas apmierinošos apstākļos. Ja stikla produkts krīt vai saplīst, tas var radīt ievainojumus; plastmasas iepakojums nerada šādu risku. Turklāt, plastmasas iepakojumu var sadedzināt. Izmantojot emisiju samazināšanas filtrus, plastmasas iepakojuma sadedzināšana vairs nekaitē atmosfērai. Ir vērts arī atzīmēt, ka plastmasas iepakojuma transportēšana ir ekonomiski un ekoloģiski efektīvāka nekā stikla transportēšana; ietekme uz vidi ir mazāka, jo pārvadājamā krava ir vieglāka, kā rezultātā tiek samazināts enerģijas patēriņš.

 • Vai jūs izmantojat digitāli uzlabotus attēlus??

  Mums ir ļoti svarīgs godīgas reklāmas princips. Mums ir stingrs ētikas kodekss un mēs cenšamies nodrošināt, lai mūsu reklamētie vizuālie materiāli nebūtu maldinoši un nepārspīlētu produkta sniegto efektu, kā arī lai tie atbilst Apvienotās Karalistes/Īrijas reklāmas kodeksiem.

 • Vai es varu ticēt apgalvojumiem jūsu reklāmās?

  Mums ir ļoti svarīgs godīgas reklāmas princips. Mums ir stingrs ētikas kodekss, kurā noteikts, ka mēs nodrošināsim godīgu un patiesu mūsu produktu aprakstu un to darbības vizuālo attēlojumu. Visi mūsu reklāmās sniegtie apgalvojumi pirms publiskošanas tiek plaši pētīti un tos ir apstiprinājuši neatkarīgi eksperti. 

 • Ādas kopšana

 • Kā es varu iegūt labākos pašiedeguma rezultātus?

  Izvēlieties viegli vai vidēji tonētu līdzekli – tas parasti izskatās dabiskāk. Pirms produkta izmantošanas nomazgājiet un noberziet savu ādu ar mazgāšanas drānu vai sūkli, tādējādi noņemot liekās mirušās ādas šūnas, lai izvairītos no svītrām vai plankumaina rezultāta. Vienmērīga rezultāta iegūšanai, sievietēm 12 stundas pirms produkta lietošanas ir jānoskuj kājas. Uzklājiet sauļošanās līdzekli vienmērīgi, plānā kārtā. Izmantojiet mazāk līdzekļa vietās, kur ādā ir bieza un sausa – uz potītēm, ceļgaliem un elkoņiem. Šīs vietas parasti uzsūc vairāk līdzekļa. Piecas līdz desmit minūtes pēc uzklāšanas, mazliet pamasējiet šīs vietas, lai samazinātu iedarbību. Uzklājiet losjonu ap plaukstu locītavām un plaukstu augšdaļām, lai tās “saplūstu” ar rokām. Uzklājiet losjonu ap potītēm un pēdu augšdaļām, lai tās “saplūstu” ar kājām. Pēc produkta uzklāšanas uz sejas un ķermeņa, nomazgājiet rokas ar ziepēm un ūdeni, lai izvairītos no plaukstu nokrāsošanās, kā arī notīriet pēdu apakšas ar mitrajām salvetēm. Kārtīgi iztīriet līdzekli no nagu apakšām. Tad izmantojiet vates gabaliņu, lai uzklātu sev iedegumu katras plaukstas augšpusē. Lai nesasmērētu drēbes, pagaidiet, kamēr produkts ir pilnībā nožuvis, t.i. aptuveni 20 līdz 30 minūtes. Lielākā daļa iedeguma līdzekļu nesatur sauļošanās krēmu, un tāpēc neizsargā ādu no saules bojājumiem. Ja jūs pavadāt laiku ārpus telpām, pirms došanās ārā noteikti uzklājiet saules aizsargkrēmu ar saules aizsarg-faktoru (SPF) vismaz 15.

 • Matu kopšana

 • Vai pastāv faktori, kas veicina blaugznu parādīšanos?

  To var ietekmēt dažādi faktori: hormonālie traucējumi, stress, pārmērīga svīšana, nepiemērots vai pārāk agresīvs šampūns, pārāk spēcīga galvas ādas masāža, temperatūras izmaiņas (īpaši ziemā, kad Jūs bieži pārejat no aukstumā ārā uz siltumu telpās).

 • Vai blaugznas vienlīdz ietekmē vīriešus un sievietes?

  Jā. Blaugznas ietekmē aptuveni 45% iedzīvotāju, neatkarīgi no dzimuma vai etniskās piederības.

 • Vai blaugznu parādīšanās ir atkarīga no vecuma vai citiem faktoriem?

  Nē, to neietekmē vecums. Savukārt tādi ārējie faktori kā stress, piesārņojums… vai iekšējie faktori kā seboreja, var izjaukt mikrobu līdzsvaru un paātrināt galvas ādas atjaunošanas ciklu, izraisot blaugznu parādīšanos.

 • Are there factors that encourage the appearance of dandruff ?

  L’Oréal takes the matter of its environmental impact very seriously and is committed to ensuring that all of its products have the best-in class environmental profile. Since 1995, we’ve had a research laboratory dedicated to assessing the impact of our formulae on aquatic eco-systems.

 • Kā es varu iegūt labākos rezultātus lietojot šampūnus?

  Izmantojot šampūnu, ievērojiet šādu kārtību: kārtīgi samitriniet matus. Iespiediet šampūnu abās plaukstās un izklājiet to pa visiem matiem. Ar pirkstu galiem maigi masējiet savu galvas ādu izmantojot apļveida kustības (neberziet un nekasiet), tad masējiet matus visā garumā. Pirms skalošanas, atstājiet šampūnu matos uz 2 vai 3 minūtēm. 

 • Matu krāsošana

 • Kā es varu izvairīties no tā, ka pēc matu krāsas uzklāšanas, produkts sāk tecēt un iekrāso manu seju?

  Lai izvairītos no sejas iekrāsošanas, notīriet lieko produktu no ādas ar vates gabaliņu vai sūkli.

 • Vai ir iespējams novērst alerģiskas reakcijas pret matu mazgāšanas produktiem, un ja jā, tad kā to iespējams izdarīt?

  No ādas alerģijas pret matu krāsvielām var izvairīties. Iespējamās reakcijas var noteikt, veicot ādas alerģijas testu, kā tas ir norādīts, 48 stundas pirms produkta lietošanas. Ir pierādīts, ka šis tests ir 100% precīzs (Krasteva et al., European Journal of Dermatology, 2002 & 2005). Tieši tāpēc mēs skaidri norādām svarīgus drošības norādījumus uz visiem mūsu produktiem:
  SVARĪGI: MATU KRĀSA VAR IZRAISĪT ALERĢISKU REAKCIJU, KAS ATSEVIŠĶOS GADĪJUMOS VAR BŪT NOPIETNA. ĀDAS ALERĢIJAS TESTS IR JĀVEIC 48 STUNDAS PIRMS KATRAS REIZES, KAD VĒLATIES IZMANTOT ŠO PRODUKTU.
  NEIZMANTOJIET GADĪJUMOS:
  Ja Jums jau ir bijusi reakcija uz matu krāsu.
  Ja Jums ir niezoša vai bojāta galvas āda.
  MELNĀS HENNAS TETOVĒJUMS: ja Jums jebkad ir bijis melnās hennas tetovējums, pat ja tas bija ļoti sen, Jums ir paaugstināts risks kļūt alerģiskam to pat neapzinoties. Neriskējiet. Nekad neizmantojiet šo produktu, ja neesat veicis ādas alerģijas testu 48 stundas pirms lietošanas.
  NOPĒRCIET PRODUKTU LAICĪGI, LAI PIETIKTU LAIKA 48 STUNDU ĀDAS ALERĢIJAS TESTAM.

 • Vai alerģijas pret matu krāsvielām ir izplatītas? ?

  Nē, tās ir ļoti retas. Daudziem cilvēkiem var būt alerģija pret dažādām vielām, tostarp pārtiku un dabiskiem produktiem. Taču reakcijas uz matu krāsvielām joprojām ir ļoti retas. Šīs reakcijas rodas ļoti mazam cilvēku skaitam, pārsvarā tad, ja viņiem agrāk ir bijis pagaidu tetovējums, piemēram, “melnās hennas” tetovējums.

 • Vai matu krāsas ir drošas?

  Matu krāsvielas ir plaši pētītas, un to drošību ir atkārtoti apstiprinājuši gan neatkarīgi zinātnieki, gan regulatīvās iestādes. Patērētāji var droši turpināt izmantot mūsu matu krāsas ar nosacījumu, ka tiek pareizi ievēroti visi norādījumi.

 • Produktu sastāvdaļas

 • Vai jūs savos produktos izmantojat metilisotiazolinonu (MI)?

  L'Oréal galvenā prioritāte ir patērētāju drošība, un mēs izmantojam tikai konservantus ar augstiem drošības rādītājiem. Ja rodas bažas par kādu konservantu, Grupa kopā ar Nozari atkārtoti izvērtē tā drošību. Tieši tāpēc mēs 2013. gadā aktīvi nolēmām ādas kopšanas līdzekļos, kurus nenoskalo, vairs neizmantot metilisotiazolinonu (MI). Pakāpeniskā atteikšanās no MI izmantošanas šajos produktos tika pabeigta šī gada sākumā. Turklāt, L’Oréal neizmanto MI nevienā no hipoalerģiskajiem, zīdaiņu un saules aizsardzības produktiem. Mēs rūpīgi sekojam MI drošības pārskatam, kuru veic Eiropas Komisija. Šis pārskats palīdzēs noteikt drošu MI izmantošanu kā konservantu noskalojamajos kosmētikas līdzekļos, un tā visefektīvāko koncentrāciju.

 • Vai jūs savos produktos izmantojat endokrīno sistēmu bojājošas vielas?

  Mēs pievēršam īpašu uzmanību bažām par iespējamām endokrīno sistēmu bojājošajām vielām kosmētikā. Mēs jau ilgu laiku esam pētījuši endokrīnās modulācijas jomu un pilnībā iekļāvām to parametros, kurus izmantojam mūsu sastāvdaļu drošības novērtējumā. Visi jaunie izejmateriāli tiek pārbaudīti, un mūsu izmantojamās sastāvdaļas tiek pastāvīgi novērtētas. Mūsu mērķis ir nodrošināt, ka mūsu produkti ir droši un nesatur endokrīno sistēmu bojājošas vielas.

 • Vai jūs savos produktos izmantojat ftalātus?

  Mēs sākām samazināt ftalātu izmantošanu mūsu produktos jau 2007. gadā. Savukārt 2010. gadā to izmantošana tika izbeigta pilnībā grupas tā laika produktu klāstā, un tā tiek sistemātiski piemērota visiem jauno produktu sastāviem.

 • Vai jūs savos produktos izmantojat plastmasas mikrolodītes?

  L'Oréal savu ietekmi uz vidi uztver ļoti nopietni un ir apņēmies nodrošināt, ka visiem tā izstrādājumiem ir visaugstākā līmeņa vides profils. Jau kopš 1995. gada mums ir pētniecības laboratorija, kuras uzdevums ir novērtēt mūsu formulu ietekmi uz ūdens ekosistēmām. L'Oréal ir nolēmis risināt plastmasas mikrolodīšu jautājumu, un ir publiski apņēmies pilnībā pārtraukt polietilēna mikrolodīšu izmantošanu skrubjos līdz 2017. gadam. 
  Sastāvdaļas izmantošanas pakāpeniska pārtraukšana ir sarežģīts process. Tas pieprasa veikt tādas dzīvotspējīgas alternatīvas (-u) identifikāciju un analīzi, kas atbilst vairākiem kritērijiem (ieskaitot cilvēku & vides drošību, efektivitāti, ilgtspējīgu izejvielu iegūšanu un vispārējās izmaksas). Grupa meklē dabīgas alternatīvas (piemēram minerālu daļiņas, augļu sēklas), kas var nodrošināt tādu pašu efektivitāti un drošību kā iepriekš.
  Iespējams Jūs interesē arī mūsu vispārējais vides profils un apņemšanās. Līdz 2020. gadam mēs esam apņēmušies samazināt mūsu ietekmi uz vidi par 60%, salīdzinot ar 2005. gada rādītāju. Mēs samazināsim mūsu CO2 emisijas absolūtos skaitļos par 60%, kā arī mūsu ūdens patēriņu uz gatavās produkcijas vienību un atkritumu daudzumu uz vienu gatavās produkcijas vienību par 60%, salīdzinot ar 2005. gada rādītāju. Mēs mobilizēsim mūsu komandas katru dienu, lai uzlabotu mūsu rūpnīcu un izplatīšanas centru ietekmi uz vidi. Mēs arī esam apņēmušies nesūtīt atkritumus uz poligoniem, kā arī samazināt mūsu transportēšanas radīto CO2 emisiju par 20% par gatavās produkcijas vienību, salīdzinot ar 2011. gada rādītāju.