Mūsu pirmā konsīlera krāsu palete, kurā ietipst 2 krāsu koriģējoši toņi ar lielu segumu un 3 toņi ādas defektu maskēšanai. Pateicoties šī sastāva vieglajai konsistencei, var uzklāt vairākus krāsas slāņus, neradot ādas pārslodzi un izveidojot vienmērīgu un gludu segumu.
Isostearyl Neopentanoate, Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Titanium Dioxide, Cera Microcristalli /Microcrystalline Wax, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Phenyl Trimethicone, Copernicia Cerifera Cera / Caruba Wax, Kaolin, Polyethylene, Stearic Acid, Aluminum Hydroxide, Alumi, Acetyldipeptide-1 Cetyl Ester, Toluene Sulfonic Acid, [+/- Var būt šādas sastāvdaļas: Ci 77891/ Titanium Dioxide, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Oxides, Ci 45410 / Red28 Lake, Ci 19140 / Yellow 5 Lake, Ci 42090 / Blue 1 Lake]. (F.I.L. B190441/1).
Samaziniet ādas blāvumu un tumšos lokus, izmantojot ceriņkrāsas korektoru, uzklājot šajā zonā vienmērīgu šī līdzekļa kārtu un iespiežot to ādā. Pēc tam izmantojiet konsīleri, nosedzot violeto toni un malās izpludinot, lai izveidotu nevainojumu pamatoni. Neitralizējiet apsārtumu, uzklājot un iespiežot ādā zaļā korektora slāņus, līdz apsārtums vairs nav redzams. Pēc tam uzklājiet konsīlera slāni, nomaskējot zaļo krāsu un malās sapludinot kopā ar pamattoni, lai panāktu vienmērīgu segumu.