Izlaist slīdnis: Complementary Images
Infaillible ilgstoši noturīgie konturēšanas zīmuļi: pirmie pielāgojamie konturēšanas zīmuļi, kurus var izmantot gan maigai sapludināšanai, gan uzkrītošām līnijām, radot vienmēr #selfieready makeup tēlu. Ilgstoši noturīgie pamattoņa konturēšanas zīmuļi Piemēroti visiem ādas tipiem, un to plānā, ārkārtīgi pigmentētā un plānā tekstūra saplūst ar ādu, radot ideālu slīdumu. Slāni pa slānim var izveidot vidēju vai lielu segumu, radot tēlu ar vēlamo intensitāti un bez biezas dekoratīvās kosmētikas kārtas iespaida. Pateicoties noapaļotajam lodveida galam, ar šo pamattoņa zīmuli var piekļūt ikvienai sejas vietiņai, bet lielais izmērs ļauj to ērti izmantot atkarībā no situācijas —gan ikdienā, gan atrodoties ceļā. Uzklājiet uz visas sejas kādu ādas krāsai piemērotu toni, lai panāktu viendabīgu efektu. Piešķiriet apjomu stratēģiski svarīgākajām sejas zonām, izmantojot kādu gaišāku toni. Vai arī padariet seju slaidāku un konturējiet ar kādu tumšāku toni. Jums ir neierobežotas sejas vaibstu pārveidošanas iespējas. Pieejami 19 toņi no visgaišākā līdz vistumšākajam.
Dimethicone, Octyldodecyl Neopentanoate, Phenyl Trimethicone, Dicaprylyl Carbote, Hydrogeted Jojoba Oil, Nylon-12, Ethylhexyl Methoxycinmate, Hydrogeted Polyisobutene, Silica Dimethyl Silylate [no] /Silica Dimethyl Silylate, Polyethylene, Talc, Disodium Stearoyl Glutamate, Aluminum Hydroxide, Tocopheryl Acetate, Bht, Tocopherol, [+/- Var būt šādas sastāvdaļas: Ci 77891 / Titanium Dioxide, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Oxides, Mica, ] F.I.L B208403/1.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu zīmola produktu sastāvdaļu saraksti tiek regulāri atjaunināti. Lūdzu, skatiet savu produktu iepakojuma sastāvdaļu sarakstu, lai iegūtu visjaunāko sastāvdaļu sarakstu, lai pārliecinātos, ka tas ir piemērots jūsu personīgai lietošanai.
Izveidojiet segumu un panāciet viendabīguma efektu: izvēlieties ādas krāsai piemērotu toni un noklājiet ar to visu seju, pēc tam maigi izpludiniet un pielāgojiet segumu, atkārtojot šo darbību. Palieliniet apjomu un izceliet: uzvelciet līnijas stratēģiski svarīgās sejas zonās: no zonas zem acīm līdz vaigiem, no degungala līdz pierei un uz zoda un vaigiem. Padariet seju slaidāku un konturējiet: uzvelciet līnijas uz pieres, zem vaigu kauliem un virs žokļa līnijas. Sapludiniet, izmantojot Infaillible pamattoņa sapludināšanas sūklīti.
Izlaist slīdnis: Full Range

Pilnveidojiet savu pieredzi

Parūpējieties par savu jauno izskatu vēl vairāk: