Infaillible Le Liner Signature acu zīmulis 01 Noir Cashmere

Iekrāsojiet savas acis satriecošos toņos, kas saglabājas līdz pat 24 stundām, ar ūdensnoturīgo gela acu laineri Le Liner Signature no L'Oréal Paris. Izpaudiet savu unikalitāti un izceliet savu individuālo acu krāsu ar šo ūdensnoturīgo acu laineri, kas neizsmērējas un ir noturīgs 24 stundas. Le Liner Signature var izmantot, lai novilktu precīzas līnijas vai izveidotu dūmakaino acu ēnojumu, ļaujot jums spēlēties ar dažādiem stiliem.

Produkta apraksts
Iekrāsojiet savas acis satriecošos toņos, kas saglabājas līdz pat 24 stundām, – atklājiet ūdensnoturīgo gela acu laineri Liner Signature no L'Oréal Paris, kas pacels jūsu ikdienas grimu jaunā līmenī. Izpaudiet savu unikalitāti un izceliet savu individuālo acu krāsu ar šo ūdensnoturīgo acu laineri, kas neizsmērējas un ir noturīgs 24 stundas. Neaizmirstams krāsas rezultāts bez pūlēm! Laineris ir oftalmoloģiski testēts. Tā intensīvie, piesātinātie pigmenti, pateicoties inovatīvajam jaunajam sastāvam, izturēs absolūti visu. Le Liner Signature var izmantot, lai novilktu precīzas līnijas vai izveidotu dūmakaino acu ēnojumu, ļaujot jums spēlēties ar dažādiem stiliem.
Sastāvs

Dimethicone, Polyethylene, Trimethylsiloxysilicate, Synthetic Fluorphlogopite, Acrylates/Stearyl Acrylate/Dimethicone Methacrylate Copolymer, Nylon-12, Polyisobutene, Paraffin, Cera Microcristallina / Microcrystalline Wax, Alumina, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tin Oxide.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu zīmola produktu sastāvdaļu saraksti tiek regulāri atjaunināti. Lūdzu, skatiet savu produktu iepakojuma sastāvdaļu sarakstu, lai iegūtu visjaunāko sastāvdaļu sarakstu, lai pārliecinātos, ka tas ir piemērots jūsu personīgai lietošanai.

Lietošana
Pielieciet acu laineri tieši pie skropstu līnijas un viegli velciet to uz priekšu. Sāciet līniju no augšējā plakstiņa iekšējā acs kaktiņa un virzieties uz ārējo. Intensīvākam izskatam ar laineri iezīmē skropstu līniju arī apakšējam plakstiņam. Dramatiskam efektam novelciet līniju arī gar acs ūdenslīniju.
01 Noir Cashmere
Infaillible
Le Liner Signature acu zīmulis 01 Noir Cashmere