Ļoti pigmentētais krēmveida sastāvs nemanāmi saplūst, ļaujot to vienmērīgi un vienkārši uzlāt, izveidot izturīgu seguma kārtu un nodrošināt noturību visu dienu.


Mērķtiecīgai toņa korekcijai izmantojiet universālo dzeltensārto konsīleri tumšo loku, hiperpigmentācijas un brūno plankumu neitralizēšanai, lai iegūtu nevainojamu pamatu pārējām krāsām. Pilnīgs segums un ļoti pigmentēta krāsa. Ilgstoši noturīgs sastāvs, un dienas laikā nav nepieciešama atkārtota izmantošana. Ūdensizturīgs bezkompromisa sastāvs.
Isostearyl Neopentanoate, Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Titanium Dioxide, Cera Microcristalli / Microcrystalline Wax, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Phenyl Trimethicone, Copernicia Cerifera Cera / Caruba Wax, Alumi, Kaolin, Polyethylene, Stearic Acid, Aluminum Hydroxide, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Toluene Sulfonic Acid, [+/- Var būt šādas sastāvdaļas: Ci 77891 / Titanium Dioxide, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Oxides, Ci 15850 / Red 6, Ci 19140 / Yellow 5 Lake, ] (F.I.L B212255/1)
Lai uzklātu konsīlera pomādi: Ar pirkstu galiem izkausējiet konsīleri uz ādas; izmantojiet zonās, kurās nepieciešams nevainojams segums. Lai neitralizētu tumšos lokus un brūnos plankumus: Uzklājiet dzeltensarkano toni mērķzonu krāsas koriģēšanai un pēc tam uzklājiet citu konsīlera toni virs dzeltensarkanā korektora, lai izveidotu dekoratīvās kosmētikas bāzi. Lai iezīmētu uzacis: Uzklājiet konsīleru zem uzacīm, lai izceltu uzacu lokus un radītu sakoptāku aizpildīto uzacu izskatu.