Elvital Fibralogy Air Volumizing šampūns matu apjomam

Svaigs un viegls sastāvs, kas ir ideāli piemērots smalkiem un noplakušiem matiem.

Smalkiem matiem ne tikai trūkst apjoma, bet tie arī taukojas un var šķist smagnēji, kas liek matiem salipt pie to saknēm. Tīrošais sastāvs attīra matus un rada sajūtu, ka mati tiek pacelti pie to saknēm. *Ar Fibrology Air šampūnu un kondicionieri
Aqua / Water, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauryl Sulfate, Laureth, 5 Carboxylic Acid, Lactic Acid, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Peg, 60 Hydrogenated Castor Oil, Ppg, 5, Ceteth, 20, Peg, 55 Propylene Glycol Oleate, Peg, 40/Ppg, 8 Methylaminopropyl/ Hydroxypropyl, Dimethicone Copolymer, Magnesium Nitrate, M A G N E S I U M C H L O R I D E, A M I N O P R O P Y L Triethoxysilane, Polyquaternium, 67, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Propylene Glycol, Dipropylene Glycol, Citronellol, Methyl, Chloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Glycerin, Parfum / Fragrance. (F.I.L. C178397/2).
Pēc matu mazgāšanas ar šampūnu maigi izspiediet lieko mitrumu no matiem un uzklājiet kondicionieri matu garumā un uz to galiem. Atstājiet uz 1-2 minūtēm pirms izskalošanas. Viegli izskalojams.