Elvital Extraordinary Oil Dziļi barojošs krēms sausiem matiem

Barojoša eļļa vieglā krēmā. Īpaša eļļa krēmā ir vieglas tekstūras, tā ir bagātināta ar 6 ziedu eļļām.

Produkta apraksts
Barojoša eļļa vieglā krēmā. Īpaša eļļa krēmā ir vieglas tekstūras, tā ir bagātināta ar 6 ziedu eļļām. Zīdainā tekstūra uzreiz iesūcas matu šķiedrās. Krēms nodrošina intensīvu barošanu, nepadarot matus smagus un neatstājot taukainu atlikumu uz pirkstu galiem. Atmodiniet matus ar juteklīgu maigumu, mirdzošu spīdumu, vieglumu un elastību.
Sastāvs

Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Cocos Nucifera Oil /Coconut Oil, Linalool, Alpha-Isomethyl, Ionone, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance. (F.I.L. C217987/1). 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu zīmola produktu sastāvdaļu saraksti tiek regulāri atjaunināti. Lūdzu, skatiet savu produktu iepakojuma sastāvdaļu sarakstu, lai iegūtu visjaunāko sastāvdaļu sarakstu, lai pārliecinātos, ka tas ir piemērots jūsu personīgai lietošanai.

Lietošana
Uz mitriem matiem: uzklājiet valriekstu lieluma daudzumu, lai izveidotu barojošu maiguma un spīduma plīvuru, pēc tam izķemmējiet matus no saknēm līdz galiem. Kā praimeri: uzklājiet visā garumā pirms žāvēšanas ar fēnu, lai pasargātu no karstuma. Ikdienā: ieklājiet dažus pilienus krēma kā gala pieskārienu matu garumā un galos, lai atdzīvinātu spīdumu, nogludinātu, pabarotu un novērstu pūkošanos.
Elvital
Extraordinary Oil Dziļi barojošs krēms sausiem matiem