PIESAKIETIES,
LAI SAŅEMTU

  • skaistumkopšanas jaunumus,
  • ekskluzīvus piedāvājumus,
  • ieteikumus savam vecumam,
  • dzimšanas dienas pārsteigumus

SKAISTI MATI – TAVA KAISLĪBA?

KLIKŠĶINI ZEMĀK UN IZVĒLIES SAVU #HAIROBSESSION

INDIVIDUĀLI RISINĀJUMI MATU KOPŠANĀ JEBKURA TIPA MATIEM

SKAISTI MATI – TAVA KAISLĪBA?

KLIKŠĶINI ZEMĀK UN IZVĒLIES SAVU #HAIROBSESSION

INDIVIDUĀLI RISINĀJUMI MATU KOPŠANĀ JEBKURA TIPA MATIEM

Biezi mati – Tava kaislība? Fibralogy sērija ir bagātināta ar īpašo sastāvdaļu filloksānu. Tas iesūcas dziļi matos un izplešas matu šķiedru iekšpusē, radot biezāku matu efektu pēc katras lietošanas reizes. Rezultāts: matu šķiedras izplešas, mati izskatās biezāki jau pēc 5 mazgāšanas reizēm*. * Instrumentālais tests pēc 5 šampūna un balzama lietošanas reizēm.

Stipri mati – Tava kaislība? Arginīns ir aminoskābe, kas palīdz absorbēt elementus matu saknēs un uzlabo asins cirkulāciju galvas ādā. Elvital Arginine spēcina matu saknes, padarot matus stiprākus pret izkrišanu*. * Instrumentālais tests pēc šampūna, balzama un saknes stiprinošā losjona lietošanas salīdzinājumā ar klasisko šampūnu.

Mīksti un spīdīgi mati – Tava kaislība? Elvital Extraordinary Oil produkti, bagātināti ar 6 ziedu eļļām* - rožu, kumelīšu, linsēklu, lotusa, gardēnijas un saulespuķes - baro matus, padarot tos mīkstus un spīdīgus. * Eļļas ekstrakts

Leģendārā Elvital Color-Vive matu kopšanas sērija tagad ir bagātināta ar krāsu aizsargājošu linsēklu eliksīru, UVA/UVB filtriem un barojošu koncentrātu, kas, iedarbojoties uz trim krāsas dimensijām.
KRĀSAS SPILGTUMS SAGLABĀJAS DESMIT NEDĒĻAS*.

Atjaunoti mati – Tava kaislība? Elvital Total Repair 5 produkti ar Cicamide un Pro-Keratīnu, kas aizpilda bojātu matu nepilnības, nostiprinot to struktūru. Cicamide pārveido matu virsmu: mati tiek efektīvi spēcināti, aizsargāti un atjaunoti katrā mazgāšanas reizē. Pakāpeniski mati ir atjaunoti - tie izskatās kā jauni*. * Instrumentālais tests pēc šampūna, balzama un Cica krēma lietošanas 15 reizes.

Tava kaislība ir mati bez sašķeltiem galiņiem? Elvital Total Repair Extreme matu kopšanas produkti ir formulēti lai palīdzētu pat stipri bojātiem matiem. Formula, bagātināta ar keramīdiem un LAK 1000 cīnās ar matu dziļajiem bojājumiem un sašķeltiem galiem. Darbojoties mata pašā sirdī, tas atjauno līdz 10 matu virsmas slāņiem* LAK - Pienskābe/ 5-10 slāņi, atkarībā no matu stāvokļa