PIESAKIETIES,
LAI SAŅEMTU

  • skaistumkopšanas jaunumus,
  • ekskluzīvus piedāvājumus,
  • ieteikumus savam vecumam,
  • dzimšanas dienas pārsteigumus

LAPAS NOTEIKUMI

Ievads

Šīs tīmekļa vietnes īpašnieks un pārvaldītājs ir SIA „L'Oréal Baltic” (turpmāk tekstā – „L’Oréal”). „L'Oréal” ir svarīgi rūpēties par jūsu drošību tiešsaistē. Mēs uzskatām, ka labākais veids, kā aizsargāt mūsu tīmekļa vietnes (turpmāk tekstā – Tīmekļa vietne) lietotāju privātumu, ir norādīt jums, kādu informāciju mēs iegūstam, un pārliecināties, ka jūs izprotat šīs informācijas izmantošanu un tai piekrītat. Mūsu privātuma politika var mainīties; šādā gadījumā par izmaiņām mēs paziņosim šajā lapā, lai jūs vienmēr zinātu, kādu informāciju mēs iegūstam, kā mēs to izmantojam un kādos apstākļos to izpaužam trešajām personām. Izmaiņu gadījumā par tām, iespējams, tiks ziņots sākumlapā, taču mēs iesakām jums regulāri pārlasīt privātuma politiku, lai ar tām iepazītos.
Ievērojiet, ka šai Tīmekļa vietnei ir saites uz citām tīmekļa vietnēm un citās tīmekļa vietnēs ir saites uz šo vietni. Mēs neatbildam par citu tīmekļa vietņu privātuma politiku vai to saturu, un šī privātuma politika neattiecas uz citu vietņu informācijas izmantošanas praksi.

Kādu informāciju mēs iegūstam? Kā mēs to izmantojam?

Tīmekļa vietnes izmantošanas laikā jūs varat saņemt uzaicinājumu ievadīt savu kontaktinformāciju, informāciju par sevi vai e-pasta adresi. Jūsu sniegto informāciju mēs, iespējams, izmantosim mārketinga nolūkos (piemēram, jaunu produktu vai pakalpojumu izstrādei vai reklamēšanai). Ja esat tam piekritis, mēs jūsu sniegto informāciju varam nodot citiem rūpīgi izraudzītiem uzņēmumiem. Mēs nepārtraukti izstrādājam produktus un pakalpojumus, balstoties uz Tīmekļa vietnes apmeklētāju un mūsu produktu un pakalpojumu lietotāju sniegto informāciju un atsauksmēm, un mēs šo informāciju varam sniegt arī jums, kā arī iepazīstināt jūs ar citiem produktiem, kas jums varētu šķist vērtīgi un interesanti. Ja nevēlaties saņemt šādus ziņojumus, norādiet to, ievadot informāciju par sevi. [Jūsu sniegto informāciju varam izmantot, lai iegūtu datus par Tīmekļa vietnes lietošanu. Tie mums nepieciešami, lai izprastu, kā jūs un citi apmeklētāji izmantojat vietni, un tādējādi varētu uzlabot sniegtos pakalpojumus.]
Mēs cenšamies iekļaut saiti uz šo privātuma politiku visās lapās, kurās jāievada personiska informācija.

Vai mēs iegūto informāciju nododam trešajām personām?

Jūsu sniegto informāciju mēs nodosim tikai saviem pārstāvjiem, konsultantiem, pakalpojumu sniedzējiem un citiem „L'Oréal” grupas uzņēmumiem. Mēs nesniedzam informāciju par jūsu apmeklējumiem vai personisku informāciju, kas ļauj jūs identificēt, citām trešajām personām bez jūsu iepriekšējas piekrišanas vai ja tas nav norādīts normatīvajos aktos.

Kur un cik drošos apstākļos dati tiks glabāti?

Jūsu informācija tiek glabāta mūsu uzņēmuma datu bāzē, kurai var piekļūt tikai uzņēmuma darbinieki un pārstāvji. Tas, kā arī interneta darbības principi nozīmē, ka informācija var tikt elektroniski nosūtīta uz serveriem, kas atrodas ārpus valsts, kurā atradāties, ievadot informāciju. Informācija var tikt arī izmantota, glabāta vai apstrādāta ārpus valsts, kurā to ievadījāt. Lai arī pastāv risks, ka valstīs, uz kuru informācija tiek nosūtīta, nav tik stingru informācijas aizsardzības noteikumu, kādi ir Latvijā, mēs vienmēr cenšamies nodrošināt jūsu informācijas drošību un aizsardzību atbilstoši šai privātuma politikai.
Diemžēl datu pārsūtīšana nekad nav 100% droša. Tādēļ, lai arī mēs cenšamies aizsargāt jūsu personisko informāciju, mēs nevaram garantēt jūsu nosūtītās informācijas drošību un jums jāuzņemas risks, kas izriet no tās nosūtīšanas. Kad būsim jūsu nosūtīto informāciju saņēmuši, mēs darīsim visu iespējamo, lai nodrošinātu tās drošību savās sistēmās. Pārstāvjiem vai apakšuzņēmējiem, kam, sniedzot pakalpojumus „L'Oréal”, ir piekļuve jūsu sniegtajai informācijai, jānodrošina tās drošība un konfidencialitāte, un tiem nav tiesību šo informāciju izmantot nolūkos, kas nav saistīti ar pakalpojumu sniegšanu „L'Oréal”.

Kā ar sīkdatnēm – vai mēs tās izmantojam?

Sīkdatnes ir nelieli informācijas fragmenti, ko pārlūkprogramma saglabā datora cietajā diskā. Lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu sīkdatnes pieņem automātiski, taču parasti to var novērst, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus. Mēs izmantojam sīkdatnes tikai, lai iegūtu informāciju par to, kuras Tīmekļa vietnes lapas apmeklējat, un vai esat Tīmekļa vietni apmeklējis iepriekš, lai izprastu, kā jūs un citi apmeklētāji izmantojat vietni, un tādējādi varētu uzlabot sniegtos pakalpojumus.
Jūs varat mainīt savas pārlūkprogrammas iestatījumus, norādot, vai pieņemt visas sīkdatnes, saņemt ziņojumu par katru sīkdatni vai noraidīt visas sīkdatnes. (Ja izvēlēsities noraidīt visas sīkdatnes, iespējams, nevarēsit izmantot Tīmekļa vietni pilnībā).

Jūsu piekrišana

Izmantojot Tīmekļa lapu un nosūtot informāciju, jūs piekrītat:
(i) datu iegūšanai un jūsu personiskās informācijas izmantošanai, kā aprakstīts iepriekš.

Tīmekļa vietnes izmantošanas noteikumi un nosacījumi

UZMANĪBU! Paldies par tīmekļa vietnes www.lorealparis.lv (turpmāk tekstā – Tīmekļa vietne) apmeklēšanu. Lūdzu, pirms Tīmekļa vietnes izmantošanas iepazīstieties ar šiem izmantošanas noteikumiem un nosacījumiem (turpmāk tekstā – Noteikumi); Tīmekļa vietni pārvalda SIA „L'Oréal Baltic”, juridiskā adrese Citadeles ielā 12, 3. st., Rīgā, LV-1010, Latvijā (turpmāk tekstā – „L’Oréal”). Izmantojot Tīmekļa vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat Noteikumiem, un, ņemot to vērā, „L’Oréal” jums piešķir piekļuves tiesības. „L’Oréal” Noteikumus var periodiski mainīt, tāpēc pārlasiet tos katru reizi, kad piekļūstat Tīmekļa vietnei vai izmantojat to. Tīmekļa vietnes izmantošana pēc šādām izmaiņām ir uzskatāma par piekrišanu ievērot mainītos Noteikumus un to noteikto saistību atzīšanu. Ja nevēlaties piekrist Noteikumiem, neizmantojiet Tīmekļa vietni. „L’Oréal” var Tīmekļa vietnē periodiski rīkot konkursus un reklāmas pasākumus. Ja nepieciešams, tiks publicēti atsevišķi noteikumi un nosacījumi, kas noteiks konkursu un reklāmas pasākumu norisi.

Informācijas uzticamība

Kaut arī „L’Oréal” cenšas nodrošināt visas Tīmekļa vietnē pieejamās informācijas precīzumu, „L’Oréal” negarantē Tīmekļa vietnē pieejamās informācijas vai materiālu precīzumu, savlaicīgu pieejamību vai pilnīgumu.

Saites

Tīmekļa vietnē var būt saites, kas ved uz citām tīmekļa vietnēm, un citās tīmekļa vietnēs var būt saites uz šo Tīmekļa vietni. „L’Oréal” nekontrolē trešo personu vietnes, uz kurām ved šādas saites, un neatbild par šādu vietņu saturu vai saitēm, kas ir šādās vietnēs. Saites uz trešo personu vietnēm nav uzskatāmas par „L’Oréal” atbalstu šīm vietnēm vai produktiem vai pakalpojumiem, kas vietnēs piedāvāti. Attiecībā uz šīs Tīmekļa vietnes saitēm uz citiem pakalpojumiem vai resursiem vai saitēm uz šo Tīmekļa vietni no pakalpojumiem vai resursiem, kuru pieejamību un saturu „L’Oréal” nekontrolē, sūdzības par šiem pakalpojumiem vai resursiem, vai saitēm uz tiem jāadresē attiecīgajam trešās personas pakalpojumam vai resursam.

Intelektuālais īpašums

Tīmekļa vietni, tostarp (bet ne tikai) tās tekstu, saturu, programmatūru, videomateriālus, mūziku, skaņu, grafiku, fotogrāfijas, ilustrācijas, dizainu, nosaukumus, logotipus, preču zīmes, pakalpojumu zīmes un citu materiālu (turpmāk tekstā – Saturs), aizsargā autortiesības, preču zīmju tiesības un citu veidu īpašumtiesības. Saturs ietver gan „L’Oréal” piederošo vai pārvaldīto saturu, gan saturu, kas pieder trešajām pusēm vai ko pārvalda trešās puses un ko „L’Oréal” ir tiesības izmantot. Uz visiem atsevišķajiem Tīmekļa vietnes rakstiem, ziņām un citiem elementiem var attiekties autortiesības. Jūs piekrītat ievērot visus papildu autortiesību paziņojumus vai ierobežojumus, ko satur Tīmekļa vietne.
„L’Oréal” preču zīmes vai preču nosaukumus nedrīkst izmantot bez „L’Oréal” iepriekšējas skaidras rakstveida atļaujas, un jūs atzīstat, ka jums nav īpašumtiesību uz šiem nosaukumiem vai zīmēm.
Jūs piekrītat nekavējoties rakstiski paziņot „L’Oréal” par jebkādu neatļautu piekļuvi Tīmekļa vietnei vai tās neatļautu izmantošanu, vai apgalvojumiem, ka Tīmekļa vietne vai tās Saturs pārkāpj autortiesības, preču zīmju tiesības vai citas kādas personas līguma, likumīgās vai vispārējās tiesības.

Licences un lejupielādes tiesības

Jums nav tiesību vai licenču uz Tīmekļa vietni un/vai tās Saturu, izņemot ierobežotās tiesības izmantot Tīmekļa vietni saskaņā ar šiem Noteikumiem, kā arī lejupielādēt datus saskaņā ar šo sadaļu. Jums nav tiesību kopēt, reproducēt, rekompilēt, dekompilēt, demontēt, rekonstruēt ar reversās inženierijas palīdzību, izplatīt, publicēt, attēlot, izpildīt, mainīt, augšupielādēt, lai atvasinātu darbus, pārsūtītu vai jebkādā citā veidā izmantotu kādu Tīmekļa vietnes daļu, izņemot šajā sadaļā paredzētajā kārtībā.

„L’Oréal” atļauj datu lejupielādi ar šādiem nosacījumiem:

(i) nedrīkst izgatavot vairāk kā vienu lejupielādēto datu drukātu kopiju, un no šīs drukātās kopijas nedrīkst izgatavot citas kopijas;
(ii) lejupielādētos datus un/vai drukāto kopiju drīkst izmantot tikai personiskiem, nekomerciāliem mērķiem;
(iii) lejupielādētajiem datiem un/vai drukātajai kopijai ir jābūt visiem norādījumiem par autortiesībām, kā arī ir jāievēro šajā informācijā un norādījumos ietvertie noteikumi. Turklāt Saturu vai kādu tā daļu nedrīkst piedāvāt pārdošanai, pārdot vai izplatīt, izmantojot citus plašsaziņas līdzekļus (tostarp televīziju, radio vai datortīklus). Nevienu no Tīmekļa vietnes daļām nedrīkst padarīt pieejamu kādas citas tīmekļa vietnes ietvaros ne ar hipersaišu ietvaru internetā, ne citādi. Tīmekļa vietni vai tajā ietverto informāciju nedrīkst izmantot datu bāzu izveidē, un Tīmekļa vietni (nedz pilnībā, nedz daļēji) nedrīkst saglabāt datu bāzēs jūsu vai trešo personu piekļuvei vai padarīt pieejamas datu bāzu tīmekļa vietnes, kurās pilnībā vai daļēji ir Tīmekļa vietne.

Atļaujas

Ja vēlaties saņemt informāciju par to, kā iegūt „L’Oréal” atļauju izmantot kādu Satura daļu, vai vēlaties izveidot saiti no savas tīmekļa vietnes uz Tīmekļa vietni, zvaniet uz mūsu informācijas dienestu pa tālruni 80000222.

Garantiju atruna

Tīmekļa vietne un Saturs ir pieejami „esošajā stāvoklī”, izslēdzot jebkādu veidu garantijas – gan tiešas, gan netiešas – vislielākajā mērā, kādu pieļauj piemērojamie normatīvie akti, tostarp (bet ne tikai) izslēdzot piedāvāšanas tiesību, atbilstības, apmierinošas kvalitātes, piemērotības noteiktam mērķim un īpašumtiesību vai trešo personu tiesību ievērošanas garantijas. „L’Oréal” turklāt neuzņemas nekādu atbildību vai saistības attiecībā uz šīs Tīmekļa vietnes funkcijām un negarantē, ka Tīmekļa vietne darbosies bez pārtraukuma vai bez kļūdām vai ka defekti tiks novērsti. Ievērojiet, ka atsevišķās jurisdikcijās netiešo garantiju izslēgšana nav atļauta, tāpēc, iespējams, minētā garantiju izslēgšana uz jums pilnībā vai daļēji neattiecas.
„L’Oréal” negarantē Tīmekļa vietnes saderību ar jūsu datortehniku vai to, ka Tīmekļa vietne vai tās serveris nesatur kļūdas vai vīrusus, tārpus vai Trojas zirgus, un „L’Oréal” neatbild par kaitējumu, kas var rasties šādu destruktīvu elementu dēļ.
„L’Oréal” neatbild par trešo personu nodrošināto Saturu. „L’Oréal” neatbild arī par tālruņa līniju un aprīkojuma, ko izmantojat piekļuvei Tīmekļa vietnei, darbību un nepārtrauktu pieejamību.
Šie Noteikumi neierobežo jūsu likumiskās vai patērētāja tiesības.

Atbildības ierobežošana

Jūs apliecināt, ka Tīmekļa vietni, tostarp tās Saturu, izmantojat uz savu atbildību. Ja neesat apmierināts ar Tīmekļa vietni, Noteikumiem vai kādu Satura daļu, vienīgais risinājums ir pārtraukt

Tīmekļa vietnes izmantošanu.

„L’Oréal” nekādā gadījumā, izņemot krāpšanas vai ievainojumu, vai nāves gadījumus tādā mērā, kādā to iemesls ir „L’Oréal” nolaidība, neatbild ne jums, ne kādai trešajai personai par tiešu, īpašu, netiešu, izrietošu vai nejaušu kaitējumu, atlīdzinošajiem maksājumiem, zaudētu peļņu vai citu kaitējumu neatkarīgi no tā, vai tas izriet no garantijām, līgumiem, civiltiesību pārkāpumiem (tostarp nolaidības) vai no kā cita, pat ja „L’Oréal” ir brīdināts par šādu iespēju, ja tie radušies Tīmekļa vietnes izmantošanas dēļ. Piemērojamie normatīvie akti dažkārt nepieļauj saistību ierobežojumus vai izslēgšanu izrietoša vai nejauša kaitējuma gadījumos, tāpēc, iespējams, minētā atbildības ierobežošana vai izslēgšana uz jums neattiecas.

Vietējie normatīvie akti un noteikumi

Tīmekļa vieta nav paredzēta personām, kas atrodas jurisdikcijās, kurās Tīmekļa vietnes publiskošana vai pieejamība kāda iemesla dēļ ir aizliegta. Personas, uz kurām šis aizliegums attiecas, nedrīkst piekļūt Tīmekļa vietnei.
„L’Oréal” neapgalvo, ka Tīmekļa vietne vai Saturs ir piemēroti lietošanai vai ka tos neaizliedz vietējie normatīvie akti visās jurisdikcijās. Personas, kas piekļūst Tīmekļa vietnei, tā rīkojas pēc savas iniciatīvas un ir atbildīgas par piemērojamo vietējo tiesību aktu un noteikumu ievērošanu; ja radušās šaubas, jānoskaidro jurista viedoklis šajā jautājumā.

Atbrīvošana no atbildības un atlīdzināšana

Jūs piekrītat atbrīvot no atbildības, aizstāvēt un neuzskatīt par vainīgu „L’Oréal”, tā darbiniekus, pilnvarotos un pārstāvjus attiecībā uz visām trešo personu pretenzijām, procesiem, prasībām vai citu tiesvedību pret „L’Oréal”, tā darbiniekiem, pilnvarotajiem vai pārstāvjiem tādā mērā, kādā šādas pretenzijas, prāvas, procesi vai cita tiesvedība pret „L’Oréal”, tā darbiniekiem, pilnvarotajiem, piegādātājiem vai pārstāvjiem izriet no tā vai ir saistīta ar to, ka:
(i) esat izmantojis Tīmekļa vietni;
(ii) esat pārkāpis Noteikumus;
(iii) tiek apgalvots, ka jūs, izmantojot Tīmekļa vietni:
•    (a) esat pārkāpis trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības vai tiesības uz sava tēla izmantošanu un publicitāti;
•    (b) esat rīkojies apmelojoši, cēlis neslavu vai citādi nodarījis kaitējumu kādai trešajai personai;
(iv) esat Tīmekļa vietnes materiālus dzēsis, papildinājis, pievienojis, mainījis vai Tīmekļa vietni izmantojis neatļauti;
(v) esat sagrozījis faktus vai sniegto informāciju vai pārkāpis šeit sniegtās garantijas.
Šīs sadaļas ietvaros Tīmekļa vietnes izmantošana ietver arī gadījumus, kad Tīmekļa vietni izmantojusi trešā persona, ja šī persona piekļuvusi Tīmekļa vietnei, izmantojot jūsu datoru.
Jūs piekrītat atlīdzināt „L’Oréal”, tā darbiniekiem, pilnvarotajiem vai pārstāvjiem visus izdevumus, kompensāciju par zaudējumiem, kā arī izmaksas (tostarp juristu honorārus saprātīgā apmērā), kas tiem piespriestas vai radušās saistībā ar vai izrietot no trešo personu pretenzijām, prāvām, procesiem vai citas tiesvedības, kas saistīta ar šādām trešo personu prasībām.

Izmaiņas tīmekļa vietnē

Jūs atzīstat „L’Oréal” tiesības mainīt jebkuras Tīmekļa vietnes daļas saturu vai tehniskos parametrus jebkurā laikā pēc tikai un vienīgi „L’Oréal” ieskatiem. Jūs atzīstat, ka šādu izmaiņu dēļ var būt traucēta jūsu piekļuve Tīmekļa vietnei.

Informācijas pārsūtīšana un atsauksmes

Uz visu informāciju, kuru pārsūtāt, izmantojot šo Tīmekļa vietni, attiecas „L’Oréal” privātuma politika, un tā ir „L’Oréal” īpašums. Ir aizliegts uz šo Tīmekļa vietni vai no tās pārsūtīt nelikumīgu informāciju, draudus, apmelojošus vai neslavu ceļošus, nepiedienīgus, musinošus vai pornogrāfiskus materiālus vai citus materiālus, kas saskaņā ar normatīvajiem aktiem var būt pamats civilatbildībai vai kriminālatbildībai.
Jūs atzīstat, ka „L’Oréal” var izmantot un/vai izpaust informāciju par jūsu demogrāfisko piederību un Tīmekļa vietnes izmantošanu veidā, kas neļauj noteikt jūsu identitāti.

Nošķiršana un atbrīvošana no izpildes

Ja tiesa, kam ir jurisdikcija, atzīst kādu no šā Līguma nosacījumiem par nederīgu, šā nosacījuma nederīgums neietekmē citu šā Līguma nosacījumu derīgumu, un tie pilnībā saglabā spēku. Atbrīvošana no kāda šā Līguma nosacījuma izpildes nav uzskatāma par pastāvīgu atbrīvošanu no šā vai kāda cita nosacījuma izpildes.

Līguma pilnīgums

Izņemot šeit izklāstītos apstākļus, šie noteikumi un nosacījumi veido pilnīgu mūsu savstarpējo nolīgumu un aizstāj jebkādas iepriekšējas vienošanās vai līgumus (rakstveida vai mutiskus). Šis noteikums nekādā veidā neierobežo un neizslēdz katras puses atbildību par krāpšanu.

Trešo personu tiesības

Šis Līgums nekādi netiecas piešķirt kādai trešajai personai (neatkarīgi no tā, vai tā šajā Līgumā parādās ar nosaukumu, ietilpst kādā grupā, ir aprakstīta vai kā citādi ir pieminēta) kādas priekšrocības vai tiesības (1999. gada Likuma par Līgumiem (trešo personu tiesībām) ietvaros vai kā citādi) pieprasīt šā Līguma vai ar to saistīto līgumu nosacījumu izpildi.

Regulējošie normatīvie akti un jurisdikcija

Šos Noteikumus regulē Latvijas normatīvie akti, un puses pakļaujas tikai un vienīgi Latvijas tiesu jurisdikcijai.