PIESAKIETIES,
LAI SAŅEMTU

  • skaistumkopšanas jaunumus,
  • ekskluzīvus piedāvājumus,
  • ieteikumus savam vecumam,
  • dzimšanas dienas pārsteigumus

Individuāli risinājumi matu kopšanā jebkura tipa matiem

Mūsu kaislība ir skaisti mati un zinātne, kuras atklājumi ir matu kopšanas produktu pamatā. Vairāk nekā 100 gadu izpēte ļāvusi mums pilnīgi izzināt tavus matus.

ATKLĀJIET JAUNO MATU ATTĪRĪŠANAS UN KOPŠANAS RITUĀLU, LAI MATI SAGLABĀTOS SVAIGI UN VIEGLI TRĪS DIENU GARUMĀ*

Uzzini vairāk

TIKKO IERADUŠIES

DOUBLE ELIXIR IZSMIDZINĀMIE KONDICIONIERI

Radīti, lai uzlabotu tavu matu kvalitāti, kad vien tas vajadzīgs. Neizskalojamais kondicionieris, spēj padarīt matus biezākus, stiprākus un tos atjaunot, mati kļūst spīdīgi un tiek aizsargāti no ārējās vides agresīvās ietekmes.

ATKLĀJ PRODUKTUS

ELVITAL COLOR VIVE

JAUNĀ formula, kas bagātināta ar krāsu aizsargājošu LINSĒKLU ELIKSĪRU, UVA/UVB FILTRIEM un BAROJOŠU KONCENTRĀTU, iedarbojas uz trim krāsas dimensijām, lai tā saglabātu spilgtumu desmit nedēļas*

ATKLĀJ SĒRIJU

ELVITAL EXTRAORDINARY OIL

Šīs sērijas produkti ir bagātināti ar sešām vērtīgām ziedu eļļām ‒ rožu, kumelīšu, linsēklu, lotosa, gardēnijas un saulespuķu. Eļļas baro un atjauno matus, padarot tos mīkstus un spīdīgus.

ATKLĀJ SĒRIJU

ELVITAL FIBRALOGY

Sērija ir bagātināta ar filoksānu, kas iesūcas matos un padara tos biezākus no iekšpuses. Mati izplešas un izskatās biezāki jau pēc piecām mazgāšanas reizēm.

ATKLĀJ SĒRIJU

ELVITAL TOTAL REPAIR 5

Matu kopšanas sērija satur keramīdu kompleksu CICAMIDE, kas aizpilda mikroplaisiņas matu šķiedrā un izlīdzina matu virsmu. Mati tiek atjaunoti un izskatās kā jauni katrā mazgāšanas reizē.

ATKLĀJ SĒRIJU