PIESAKIETIES,
LAI SAŅEMTU

  • skaistumkopšanas jaunumus,
  • ekskluzīvus piedāvājumus,
  • ieteikumus savam vecumam,
  • dzimšanas dienas pārsteigumus

Matu krāsu eksperti

Tu esi pelnījusi vairāk nekā tikai matu krāsu, tādēļ L’Oréal Paris matu krāsas ir individuāli izstrādātas tieši tev.

Izvēlies mirdzēt ar Préférence, izskatīties tik jauna, cik jūties ar Excellence, uzlabot dabisko matu toni ar Prodigy vai izmēģināt jaunu toni ar Casting Crème Gloss, pie mums tu noteikti atradīsi sev piemērotāko matu krāsu.

Magic Retouch

Pirmais* izsmidzināmais līdzeklis, kas nokrāso matu saknes. Pilnībā nokrāso sirmās matu saknes tikai 3 sekundēs. Viegli izmazgājams ar šampūnu.

Dažu sekunžu laikā nevainojami nokrāso sirmās matu saknes. Ātri nožūst. Noturīgs līdz pirmajai matu mazgāšanas reizei ar šampūnu. Izvēlies savai matu krāsai atbilstošāko toni.

* No L'Oréal Paris

UZZINI VAIRĀK

PRÉFÉRENCE - TAGAD AR JAUNIEM VĒSAJIEM TOŅIEM

Ja mati ir tavs labākais aksesuārs, kura ir tava Préférence? No klasiskajiem toņiem, kas ir noturīgi pret izbalēšanu, līdz jaunajai Cool (vēso toņu) kolekcijai, kas novērš dzeltenīgu nokrāsu. Kurš tonis ir tavējais?

ATKLĀJ PRÉFÉRENCE

KURA IR TAVA MĪĻĀKĀ CASTING CRÈME GLOSS?

Šī tonējošā matu krāsa saglabā noturību līdz pat 28 mazgāšanas reizēm. Piešķir matiem noturīgu, bagātīgi mirdzošu toni ar pamanāmu spīdumu.

ATRODI SAVU TONI

EXCELLENCE. VISBAGĀTĪGĀKA KOPŠANA VISIZTEIKSMĪGĀKAJAI KRĀSAI.

Tev piemērots, niansēts tonis, kas izskatās dabiski. Skaistam, dabiska izskata rezultātam bez neviena sirmā matiņa, turklāt ar progresīvu trīskāršu kopšanu.

ATKLĀJ EXCELLENCE

PRODIGY - MATU KRĀSA AR EĻĻU

Pirmā mikroeļļu tehnoloģija no L’Oréal Paris piedāvā visus dabiskas matu krāsas smalkumus. Tā izveido toņu kompozīciju katrā matu šķiedrā. Ilgnoturīga matu krāsa bez amonjaka.

ATKLĀJ PRODIGY