Colorista izskalojams Daļēji noturïga matu krāsa Indigo

Daļēji noturīga matu krāsa, kas paredzēta blondiem ,ombre vai šķipsnās balinātiem matiem.

Produkta apraksts
L’Oréal Paris Colorista Washout ir daļēji noturīga matu krāsa, kuras pamatā ir matu maska. Tā pakāpeniski izbalē 1-2 nedēļu laikā, līdz ar to jūs varat mainīt matu toni , tik bieži cik vien vēlaties. Kondicionējošās matu maskas sastāvā esošā chroma-cream tehnoloģija, saudzīgi nokrāso matus vienlaikus rūpējoties par tiem. Tā pakāpeniski izmazgājas ar katru šampūna lietošanas reizi.
Sastāvs

Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Amodimethicone, Cetyl Alcohol, Hc Blue no. 15, C12, 15 Alkyl Benzoate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Trideceth, 6, Chlorhexidine Digluconate, Fumaric Acid, Isopropyl Alcohol, Basic Red 51, Citric Acid, Cetrimonium Chloride, (Fil C192642/1). 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu zīmola produktu sastāvdaļu saraksti tiek regulāri atjaunināti. Lūdzu, skatiet savu produktu iepakojuma sastāvdaļu sarakstu, lai iegūtu visjaunāko sastāvdaļu sarakstu, lai pārliecinātos, ka tas ir piemērots jūsu personīgai lietošanai.

Lietošana
Colorista Washout Pastels Uzvelciet cimdus un uzklājiet krāsu uz blondiem vai iepriekš balinātiem matiem. Atstājiet krāsu matos no 15 līdz 20 min košākam , noturīgākam rezultātam. Izmantojiet atšķirīgus toņus dažādām šķipsnām, lai izveidotu individuālu tēlu. Rūpīgi izskalojiet, līdz ūdenī vairs nav manāma krāsa. Izžāvējiet un veidojiet kā ierasts. Lai ātrāk izmazgātu krāsu, izmantojiet Colorista Fader šampūnu.
Izlaist slīdnis: Full Range

Pilnveidojiet savu pieredzi

Parūpējieties par savu jauno izskatu vēl vairāk:

Indigo
Colorista
izskalojams Daļēji noturïga matu krāsa Indigo