Colorista 1 dienas izsmidzināma īslaicīga matu krāsa Blue

Īslaicīga izsmidzināma matu krāsa tūlītējai, īpaši dzīvīgai krāsai.

Produkta apraksts
L'Oréal Paris Colorista intensīvie izsmidzināšanas pigmenti acumirklī piešķir krāsu, neatkarīgi no tā, cik tumši vai gaiši ir jūsu mati, līdz ar to jūs varat iegūt matu krāsu bez ilgstošām saistībām. Colorista Spray 1-Day krāsa ir viegla pulvera tekstūra ,kas saglabājas visu dienu līdz pat matu mazgāšanai. Izmazgājiet ar L'Oréal Paris tīrošo šampūnu, lai nodrošinātu pilnvērtīgu izskalošanu. Colorista izsmidzināmais līdzeklis ir pieejams 8 dažādos toņos, kas ir ērti lietojami visu krāsu un tipu matiem.
Sastāvs

Isobutane, Ethyl Trisiloxane, Ci 77891 / Titanium Dioxide, Ci 77510 / Ferric Ferrocyanide, Mica, Trimethylsiloxysilicate, Methyl Trimethicone (F.I.L. C191625/2) 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu zīmola produktu sastāvdaļu saraksti tiek regulāri atjaunināti. Lūdzu, skatiet savu produktu iepakojuma sastāvdaļu sarakstu, lai iegūtu visjaunāko sastāvdaļu sarakstu, lai pārliecinātos, ka tas ir piemērots jūsu personīgai lietošanai.

Lietošana
Lietojiet 15 cm attālumā no matiem. Smidziniet ilgāku laiku intensīvākam rezultātam. Lai iegūtu nāriņas tēlu, izsmidziniet dažādas krāsas uz atsevišķām šķipsnām. *Neizsmidziniet produktu acīs.
Izlaist slīdnis: Full Range

Pilnveidojiet savu pieredzi

Parūpējieties par savu jauno izskatu vēl vairāk:

Blue
Colorista
1 dienas izsmidzināma īslaicīga matu krāsa Blue